Wygląda na to, że Capcom wyda wszystkie Mega Many w ramach jednej kolekcji na Switcha

1

Sprzedawanie jeszcze raz tego samego to ulubione zajęcie Capcomu. W 2015 roku (w 2016 na 3DS-ie) japońska firma wydała Mega Man Legacy Collection, w którym znaleźć można sześć pierwszych odsłon serii o przygodach niebieskiego robociego chłopca. Dwa lata później w sprzedaży pojawiła się druga część kolekcji, zawierająca odsłony od siódmej do dziesiątej.

Wygląda na to, że na Switchu dostaniemy obie kompilacje w ramach jednego wydania. Na stronie ESRB, północnoamerykańskiej agencji zajmującej się oceną gier, znalazł się wpis o Mega Man Legacy Collection 1 & 2 składającej się z dziesięciu gier.

Inaczej będzie z kolekcją Mega Manów X, przynajmniej jeśli wierzyć australijskiej organizacji ratingowej. W jej bazie danych pojawiły się wpisy o pierwszej i drugiej części kompilacji. Nie wyszczególniono, które z ośmiu odsłon serii znajdą się w poszczególnych jej partiach.

Premiera wszystkich przytoczonych powyżek składanek na Switchu ma nastąpić wiosną, z kolei debiut nowej, jedenastej już odsłony serii ma stać się faktem pod koniec tego roku.

PODZIEL SIĘ
Elan

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!