The Wonderful 101 trafi na Switcha, jeśli gracze dołożą się do zbiórki na Kickstarterze

3

W ostatnich dniach Platinum Games dość wyraźnie sugerowało, że ma jakieś plany odnośnie The Wonderful 101, całkiem unikatowej gry action-adventure, która zadebiutowała na Wii U w 2013 roku. Dzisiaj poznaliśmy plany Platynowych.

Studio uruchomiło zbiórkę na Kickstarterze, ustanawiając trzy cele:

 • 50 tysięcy dolarów – będzie port na Switcha;
 • 250 tysięcy dolarów – będzie port na PC;
 • 500 tysięcy dolarów – będzie port na PS4.

W chwili pisania tego newsa, po kilku godzinach od startu, zbiórka osiągnęła wynik… 550 tysięcy dolarów. Możemy więc oficjalnie ogłosić, że The Wonderful 101: Remastered trafi na najnowszą konsolę Nintendo. Kiedy? W opisie nagród za wpłaty jako termin wysyłki wpisany jest kwiecień tego roku.

Zbiórka trwa oczywiście dalej. Jeśli dobije do miliona dolców, otrzymamy tryb Time Attack; z kolei jeśli gracze wpłacą 1,5 miliona zielonych, Platynowi wezmą się za Luka’s First Mission – zupełnie nową, dwuwymiarową, sidescrollowaną przygodę z młodym bohaterem.

Graliście w The Wonderful 101 na Wii U? Czekacie na port na Switcha? Napiszcie w komentarzach! Naprawdę, napiszcie coś w komentarzach…

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

3 komentarze

 1. Martin (118 komentarzy) w dniu:

  Nie mialem Wii U, wiec ten port bardzo mnie cieszy, bo slyszalem wiele dobrego o tej grze, wiadomo moze czy bedzie mpozna kupic fizyczne wydanie na karcie, czy tylko cyfra?

 2. Elan
  Elan (694 komentarzy) w dniu:

  @Martin Na Kickstarterze jest fizyczne wydanie, więc pewnie będzie też dostępne w sklepach.

 3. Gipsi (241 komentarzy) w dniu:

  Ja ograłem na WiiU – bardzo ciekawa gra. Nie jest to pozycja doskonała, miała wiele minusów… ale naprawdę można ją określić mianem „bardzo ciekawa” – jest kilka rozwiązań z którymi nigdy wcześniej w grach się nie spotkałem.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!