[Update] Wolfenstein II: The New Colossus nie zmieści się na kartridżu

2

W epoce łatek „day one” i wielkich aktualizacji dostępnych już w dniu premiery, zakup fizycznych wersji gier nie ma tak dużej przewagi nad cyfrówkami jak jeszcze parę lat temu. Doskonale wiedzą o tym posiadacze Nintendo Switch, którzy chcąc zagrać w takie tytuły jak L.A. Noire czy NBA 2K18 muszą stawić czoła gigantycznym aktualizacjom zapisującym w pamięci ich konsol dane, które nie zmieściły się na kartridżach.

Niestety problem ten nie ominie nowego Wolfensteina. Jak wynika z informacji widniejącej na świeżo zaktualizowanej okładce gry, do odpalenia Wolfenstein II: The New Colossus konieczne będzie połączenie sieciowe, dzięki któremu pobierzemy brakującą porcję plików. Nie wiadomo o jak dużą ilość danych chodzi, jednak w niektórych przypadkach konieczny może okazać się zakup karty SD.

Fani estetycznych okładek będą niepocieszeni

Data premiery Wolfenstein II: The New Colossus nie jest jeszcze znana.


Aktualizacja:

Poznaliśmy datę premiery Wolfenstein II: The New Colossus. Gra trafi do sprzedaży 29 czerwca. W sieci pojawił się również pierwszy zwiastun wersji na Switcha.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

2 komentarze

  1. Pchan (98 komentarzy) w dniu:

    To ja w takim razie kupię wersję na PS4. Nie wierzę w to że taki wydawca nie mógłby zainwestować w bardziej pojemnego carta…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!