Wkrótce zagramy nową postacią w Bloodstained: Ritual of the Night

0

Pod koniec maja Bloodstained: Ritual of the Night dostanie nową aktualizację, ogłosił deweloper ArtPlay. Za jej sprawą do gry trafi nowa postać – Zangetsu oraz Randomizer, czyli opcja pozwalająca na zróżnicowanie rozgrywki. Po ukończeniu gry z dobrym zakończeniem Zangetsu będzie dostępny do wyboru przy następnym podejściu. W przeciwieństwie do Miriam nowy bohater nie korzysta z shardów, a jego głównym orężem jest miecz i umiejętności korzystające z many, którymi niszczy swoich przeciwników. Rozgrywka będzie inna od tej znanej dotychczas, ponieważ przedmioty, wyposażenie, crafting, questy i cut-scenki będą niedostępne podczas gry Zangetsu.

Druga nowością jest Randomizer, który pozwoli nam wpłynąć na osiem różnych parametrów gry, zmieniając doświadczenia z niej płynące. Według własnych upodobań zmienimy cel głównej rozgrywki oraz zadań, lokalizacje pokojów zapisu i teleportacji, sklepów, kluczowych przedmiotów, a także zrzutów wroga. Po wybraniu swoich ustawień będziemy mogli je zapisać jako Seed, którym z kolei będziemy mogli się podzielić ze znajomymi. Rozgrywka z określonymi zasadami będzie podliczana czasowo, więc nasz wynik będziemy mogli porównać z osobami, którym wysłaliśmy Seeda.

Pełną listę nadchodzących zmian znajdziecie [tutaj]

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!