Wiosną 2021 zagramy na Nintendo Switch w Re:Legend

0

Re:Legend to symulator życia, w którym głównym zajęciem gracza jest łapanie i kolekcjonowanie potworów. Gra wystartowała już we wczesnym dostępie na Steamie, więc nasi pecetowi bracia ciężko testują produkcję, zanim trafi do konsolowej gęstości. Dzisiaj ogłoszono, że gra zmierza na kolejne platformy, w tym Nintendo Switch. Z tej okazji Magnus Games wspólnie z 505 Games, pokazali 10-sekundową rozgrywkę z wersji na pstryka.

Wyrzucony na brzeg wyspy Vokka bez wspomnień, musisz rozpocząć nowe życie i znaleźć sposób na odzyskanie utraconych wspomnień. Aby to zrobić, musisz najpierw nauczyć się, jak przetrwać na wyspie, uprawiając ziemię, zaprzyjaźniając się z wieśniakami, rozwijając osadę i wychowując własne magiczne stworzenie zwane „Magnusem”. Wyrusz w podróż dookoła Etii, gdzie znajduje się wyspa Vokka, aby odzyskać wspomnienia, co okaże się niełatwym zadaniem, ponieważ świat jest pełen niebezpiecznych Magnusów i groźnych wyzwań. Czy będziesz w stanie przetrwać i odbudować własną legendę w swoim nowym życiu? Twój los jest w twoich rękach!

Kluczowe elementy

  • Mityczne stworzenia znane jako „Magnus” wędrują po krainie Ethia, świecie, w którym znajduje się wyspa Vokka. Każdy Magnus jest oswojony i pomoże ci na wiele sposobów, takich jak walka, rolnictwo, łowienie ryb, podróżowanie i wiele innych! W zależności od Twojej opieki rozwiną się inaczej!
  • Uprawiaj farmę na wyspie Vokka, aby zdobywać żywność i materiały dla wioski lub dla siebie. Uprawa roślin nie ogranicza się do lądu, ponieważ wyspa Vokka pozwala uprawiać rośliny i utrzymywać egzotyczne ryby pod wodą! Zanurz się w krystalicznie czystej wodzie i rolnikuj do syta!
  • Świat Ethia jest pełen niebezpiecznej dzikiej przyrody, a umiejętności walki są niezbędne do przetrwania. Używaj dowolnej broni w dowolnym momencie! Możesz także dosiąść swojego ukochanego Magnusa, aby walczyć podczas swojej przygody!
  • Wioska Vokka to miejsce, w którym zaczyna się Twoje nowe życie! Zaprzyjaźnij się z lokalnymi mieszkańcami i dołącz do ekscytujących festiwali, aby miło spędzić czas. Zwracaj uwagę na ich potrzeby i pomagaj im w codziennym życiu, aby mogli pomóc Ci odzyskać utracone wspomnienia.
  • Praktyka czyni mistrza! W miarę częstego ćwiczenia zdobędziesz nowe umiejętności życiowe. Przykładowe umiejętności: górnictwo, wędkarstwo, pozyskiwanie drewna, rzemiosło, rolnictwo, wykuwanie broń i wiele więcej!
  • Możesz cieszyć się grą w pojedynkę, ale dlaczego nie podzielić się nią ze znajomymi! Wykonujcie wspólnie zajęcia i dzielcie się cennymi wspomnieniami! Razem podbijecie świat! Lub po prostu zrelaksuj się, podczas gdy twój przyjaciel wykona całą pracę!

PODZIEL SIĘ
PRL87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!