Wieści z japońskiego Nintendo Direct

1

Big N zaskoczyło wszystkich z dzisiejszym Chotto Nintendo Direct. Zaprezentowano na nim dwie nowe pozycje, które zasilą eShopową bibliotekę. Oprócz tego przypomniano o Mario and Donkey Kong: Minis on the Move i pokazano parę usług na Wii U (będzie można zamawiać pizzę!). Ale skupmy się na nowościach.

Pierwszy z nowych tytułów jest sequelem role-pleja wykorzystującego rozszerzoną rzeczywistość. Denpa Meni powracają po raz trzeci, wraz z nowymi usprawnieniami. W tej części będziemy mogli stworzyć dom dla naszych podopiecznych oraz rekrutować do walki napotkane potwory. Będzie także możliwość importu postaci z poprzednich części.

Druga pozycja jest powrotem po 6 latach (nie licząc remakeu na Wii, który nie opuścił granic Japonii)  pomocnego robocika – Chibi Robo. Ta gra jak poprzednio wspomniany tytuł , ma także korzystać z dobrodziejstw AR. Naszym zadaniem będzie dopasowanie rzeczywistych obiektów do zarysu, który widzimy poprzez kamerę w 3DSie. Każde zdjęcie będzie oceniane i tylko w przypadku, gdy osiągniemy 60% zgodności, nasza fotografia trafi do Museum of Nostaobjects.Tytuł roboczy tej pozycji to Chibi-Robo Live Action!

Jest duże prawdopodobieństwo, że oba tytuły pojawią się także i u nas. Więc wyczekujcie kolejnego Nintendo Direct!

 

Chotto Nintendo Direct

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

  1. Sycho141 (46 komentarzy) w dniu:

    Widać, że Niny uczy się od najlepszych:P Już pożyczyli zamawianie pizzy od MS (widoczne celowanie w Amerykańskich graczy), ciekawe kiedy możliwość oglądania porno :P

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!