[Wideorecenzja] The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D

12

Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam pierwszą, krajową videorecenzję The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D. Autorem materiału jest Dark Archon z serwisu arnh.eu.  Mamy nadzieję, że wkrótce pojawią się kolejne videorecki, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania wrażeń autora z Okaryny.

PODZIEL SIĘ

Człowiek. Legenda. Samozwańczy sarkastyczny omnibus. Wielki fan technologii oraz gier wideo, zarówno nowych jak i starych. Dumny ze swojej kolekcji klasycznych gadżetów, bajerów, gier i wihajstrów. Programista, tłumacz, muzyk i chodząca encyklopedia. Lover of life, singer of songs.

12 komentarzy

 1. Ja bym też chciał zrobić recenzje Ocarina of time 3DS ale pierwsze moje pytanie brzmi:
  -Czym on to nagrał i jak zrobił że nagrał w tak ekstra jakości Gameplay z 3DS.On ma jakiś kabel że podłącza 3DS do kompa?(mam coś podobnego na PSP że mój komp widzi obraz z PSP)czy kupił tak super kamerke?
  PS:Świetna recenzja ;)

 2. Ryukendn

  Świetna recenzja, zresztą jak każda zrobiona przez Ciebie ;) ciekawe spostrzeżenia, humor i co najważniejsze świetna jakość wideo, tak trzymaj, czekamy na więcej.

 3. SpokoWap (144 komentarzy) w dniu:

  Osobiście mam wrażenie, że te gameplay’e to materiały udostępnione swego czasu przez samo Nintendo, które można znaleźć na YT i różnych serwisach o grach.

  Recenzja ciekawa i fajnie zrealizowana. Czekam na więcej ;-)

 4. Hej. Nagrywam kamerą Panasonic HDC SD900 (polecam bardzo). W recenzji wykorzystałem kombinację własnych nagrań i materiałów prasowych Nintendo.

  Jak nagrywać z 3DSa? Na razie nie ma metody na „łapanie” obrazu bezpośrednio z konsoli więc pozostaje nagrywanie prosto z ekranu w bardzo ciemnym pokoju. Do tego potrzeba będzie też bardzo duużo cierpliwości. :)

  Jeśli będzie zainteresowanie tematem mogę zrobić tutorial na temat tego jak przygotować, a potem obrobić taki materiał. Ostrzegam jednak, że do tego typu zabawy będzie potrzebna porządna kamera.

  W przypadku PSP 2000/3000 faktycznie wystarczy podpiąć konsolę za pomocą kabli AV.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!