[Wideorecenzja] Fire Emblem: Awakening

2

Dark_Archon pomiędzy kolejnymi łykami cydru stworzył wideorecenzję Fire Emblem: Awakening! W końcu dowiecie się czy gra zasłużyła na swoją renomę i co jest w niej takiego ciekawego!

Awakening jest trzynastą odsłoną serii, która powstała w 1990 roku, stworzoną przez Intelligent Systems. Tytuł należy do gatunku taktycznych role-plejów z jedna szczególną cechą, która wyróżnia ją od innych gier tego typu – permanentna śmierć bohaterów. Jeżeli nasza postać padnie, w dalszych bataliach nie będziemy mogli skorzystać z jej pomocy. W tej części przygotowano dodatkowy tryb, który niweluje tę karę. Ale o tym i innych rzeczach dowiecie się z recenzji. Zapraszam do oglądania! :)

 

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

  1. fanpires (15 komentarzy) w dniu:

    Oj tam czepianie się ;) I tak FE wymiata, w końcu mam w co grać. Ile można przerabiać kolejne ewolucje marianów, które wychodzą co chwila…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!