[Wideorecenzja] 3DS / 3DS XL

9

Popełniłem dziś recenzję wideo najnowszej konsoli Nintendo. Materiał dotyczy zarówno wydania klasycznego, 3DS, jak i odświeżonej wersji 3DS XL. Późno? Być może, ale był to jeden z najczęściej sugerowanych filmów, a ponieważ nowa kieszonka nabiera dopiero w Polsce rozpędu, być może pomoże niektórym z was w podjęciu decyzji na temat zakupu.

PODZIEL SIĘ

Człowiek. Legenda. Samozwańczy sarkastyczny omnibus. Wielki fan technologii oraz gier wideo, zarówno nowych jak i starych. Dumny ze swojej kolekcji klasycznych gadżetów, bajerów, gier i wihajstrów. Programista, tłumacz, muzyk i chodząca encyklopedia. Lover of life, singer of songs.

9 komentarzy

 1. Raddo
  Raddo (53 komentarzy) w dniu:

  Ja się dłużej nie będę zastanawiał i kosztem Wii U wymienię na XL. Może ktoś chętny na niebieskiego 3DSa z circle pad + Pullbox oraz pinballem na karcie za 400zł ?

 2. TS (173 komentarzy) w dniu:

  Ja tam aż tylu wad nie widzę. Cieszę japę przy grach, klikam, kręcę analogiem, kołyszę konsolą, czaruje, macham mieczem, skaczę, przelewam wodę, przesuwam klocki, kupuje nowe zbroje, rozbijam dzbanki, chodzę po labiryntach, latam latającym łóżkiem, szukam kluczy, deptam grzyby i rzucam bumerangiem. Rozdzielczość mnie nie obchodzi bo i tak jestem z tamtej strony ekranu.

 3. gohanks (14 komentarzy) w dniu:

  Trochę za mocno pojechał po konsolce, techniczne szczegóły to nie wszystko co czyni konsolę dobrą. Ale faktem jest, że Nintendo musi się wreszcie wziąć do pracy.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!