Wano Country Pack do One Piece: Pirate Warriors 4 trafi do gry w czwartek

0

17 grudnia do One Piece: Pirate Warriors 4 trafi DLC Wano Country Pack. Paczka została wyceniona na $11.99, a tym samym skład bohaterów powiększy się do ponad 50 grywalnych postaci!

W skład DLC wchodzą:

Kin’emon

Kin’emon to samuraj z Wano Country, który walczy z ogniem za pomocą swoich technik Foxfire. Może też dowolnie tworzyć ubrania, używając mocy Diabelskich Owoców, choć nazywa to „czarami”. Pierwotnie popłynął do Punk Hazard, aby znaleźć swojego syna Momonosuke; tam spotkał Piratów Słomianego Kapelusza i postanowił im towarzyszyć. Z jakiegoś powodu żywi nienawiść do piratów i smoków.

Okiku

Okiku jest dziewczyną z herbaciarni w Okobore Town, w regionie Kuri w Wano Country. Jest samurajką wyszkoloną w sztuce miecza. Urashima, mistrz sumo, był na nią wściekły, gdy nie tylko odrzuciła jego zaloty, ale także odcięła mu węzeł; na szczęście Luffy był tam, aby uratować sytuację.

Kozuki Oden

Oden był Wielkim Daimyo z regionu Kuri w Kraju Wano; przez krótki czas był również członkiem Piratów Białobrodego, a później Rogera. Ze swoim swobodnym podejściem do życia był kochany przez swoich ludzi. Ostatecznie został stracony przez Piratów z Królestwa Zwierząt. Jego hasło brzmi: „Jest za ciasno!”

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!