W tym tygodniu zobaczymy dwa live streamy poświęcone dwóm wyczekiwanym kontynuacjom

0

Live Streamy stały się jedną z głównych metod na dostarczenie dużej ilości informacji, a zgromadzenie sporej widowni i natychmiastowa ocena odbioru „ułatwia” pracę deweloperom (o ile nie ściemniają). Nie ma się więc co dziwić, że coraz częściej widzimy się z ciężko pracującymi dewami na pokazach na żywo w sieci. W tym tygodniu odbędę się dwa kolejne poświęcone No More Heroes III oraz The Caligula Effect 2.

Pierwszy odbędzie się w czwartek o 14:00, gdzie MC Mafia Kajita, Shishiro Botan i Goichi Suda spojrzą jeszcze na całą serię NMH oraz podzielą się najświeższymi informacjami o zbliżającej się części trzeciej. Całe wydarzenie pooglądacie na żywo [tutaj].

Drugi live stream odbędzie się dzień później (piątek) o 13:00. Tym razem show poprowadzą Arisa Kori, Kento Itou, Mai Fuchigami oraz Yuuki Takada. Wspólnie podsumują dotąd ujawnione informacje o The Caligula Effect 2, przedstawią scenariusz oraz tryb walki, zaprezentują limitowane wydanie gry oraz na koniec programu zdradzą o niej nowe szczegóły. Wydawca jeszcze nie przygotował live streamu, ale na pewno będzie można go oglądać na oficjalnym kanale gry, dostępnym [tutaj].

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!