[Update] Żegnamy Project Sonic 2017. Witamy Sonic Forces!

0

Update: Jest świeżutki trailer w dobrej jakości.

 

Po dość długiej nieobecności na rynku gier wideo ponaddźwiękowy jeż powraca! Rok 2017 przyniesie fanom kultowego bohatera nie jedną, a dwie gry z Sonikiem w roli głównej. Oprócz wiernej dwuwymiarowym odsłonom przygód biegacza Sonic Manii, na sklepowych półkach pojawi się także Project Sonic 2017, od dziś znany jako Sonic Forces.

Podczas przeprowadzonej dziś w nocy konferencji poświęconej Sonikowi na panelu SXSW, twórcy obydwu gier pochwalili się nowymi materiałami wideo. Kulminacyjnym punktem zebrania była prezentacja pierwszego fragmentu rozgrywki z Sonic Forces – jak się później okazało – działającego na nowym silniku Hedgehog 2. Dobrej jakości zwiastun powinien pojawić się w serwisie YouTube jeszcze dziś wieczorem.

Drugi z zaprezentowanych klipów dotyczył Sonic Manii. Nowy fragment rozgrywki przedstawił nową planszę Flying Battery Zone oraz dwójkę pozostałych grywalnych bohaterów w akcji. Niestety, gra nie trafi do sprzedaży wiosną, jak początkowo obiecywano. Sonic Mania zadebiutuje latem tego roku.

Obie produkcje trafią na PS4, Xboksa One, pecety oraz Nintendo Switch.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!