[Video] W Bloodstained: Ritual of the Night zwiedzimy nie tylko zamek — spójrzcie na wioskę

2

bloodstained_castle

Bloodstained: Ritual of the Night to duchowy następca serii Castlevania — w końcu pieczę nad produkcją gry sprawuje Koji Igarashi, twórca wielu odsłon serii o wojnie klanu Belmont z Draculą — i akcja tytułu będzie rozgrywać się głównie w ponurym zamczysku.

Ale, ale — nie tylko. W drodze do twierdzy zwiedzimy wioskę. Atmosfera w niej panująca ma być wzorowana na prawdziwych wydarzeniach, które miały miejsce pod koniec XVIII wieku w Europie. Podczas wybuchu wulkanu Laki na Islandii do atmosfery uwolniło się tyle gazów i pyłów, że niebo było widoczne jako czerwone na całym kontynencie, a ludzie musieli mierzyć się z ekstremalną pogodą przez kilka następnych miesięcy.

Wracając do głównego wątku — w wiosce natrafimy na sklep i spotkamy przedstawionego wcześniej Johannesa; nie zabraknie także demonów, z którymi będziemy musieli się zmierzyć. Rzućcie okiem na krótki filmik prezentujący nową lokację. Na razie widzimy jedynie skaczącą po platformach protagonistkę Miriam, ale gra jest jeszcze w bardzo wczesnym etapie produkcji.

Bloodstained: Ritual of the Night pojawi się w sprzedaży dopiero w 2018 roku. Pierwotnie tytuł miał ukazać się na Wii U i oficjalnie nie zapowiedziano zakończenia prac nad wersją na stacjonarkę Nintendo, jednak kilka miesięcy temu Igarashi w dość zawoalowany sposób przyznał, że wolałby przenieść proces developerski na kolejną maszynkę Ninny (chodzi zapewne o Switcha).

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!