Update Smash oraz działanie Amiibo i porównanie figurek

4

Jak widać Super Smash Bros jest głośnym tytułem i pojawia się wiele newsów. Ten traktuje o nowej aktualizacji do wersji Smash na 3DS oraz funkcji Amiibo.

Aktualizacja zajmuje 762 bloki. Wnosi niewielkie poprawki. Między innymi, ukrycie wyników z trybu „Conquest”, podczas jego trwania. Teraz gracze nie zobaczą wyniku eventu, dopiero po jego zakończeniu. Oczywiście standardowo, zmiany kosmetyczne i stabilizacja. Update jest już do pobrania.

Figurki Amiibo stają się coraz bardziej popularne, jeszcze przed ich premierą. Filmik poniżej pokazuje i użycie w wersji na Wii U. Podobno Amiibo uczy się jak grać oraz dostosować się do gracza.

Teraz przyjrzyjmy się samym figurkom. Od czasu ich pierwszego ujawnienia na E3 2014, wygląd nieco się różni, od ich wersji detalicznej. Kotaku zebrało i porównało zdjęcia, które możemy zobaczyć poniżej na przykładzie początkowej wersji Peach i Linka oraz końcowego efektu.

Amiibo Peach

Amiibo Peach

Amiibo Link

Amiibo Link

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

4 komentarze

  1. Fedox9 (114 komentarzy) w dniu:

    Jak duże toto jest? (toto – amiibo

    PS: Jestem ciekaw czy będzie więcej update-ów do SSB 3DS. Z jednej strony byłoby ciekawie dostawać co jakiś czas nowy „stuff”, z drugiej strony przejście na taki system chyba byłoby średnio opłacalne…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!