Ultra Street Fighter II będzie zawierać tryb pierwszoosobowy

2

Nie piątka, nawet nie czwórka – na Switchu pojawi się odświeżona wersja drugiej części serii Street Fighter. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, bo tak brzmi pełny tytuł pozycji, zaoferuje dwa style graficzne, dwie nowe postacie i usprawni balans pomiędzy zawodnikami.

W związku z opublikowanym kilka tygodni temu trailerem w sieci pojawiały się domysły sugerujące, że w grze znajdzie się tryb pierwszoosobowy. Plotki te potwierdza japońskie pudełko z grą oraz nowy numer Weekly Famitsu.

W trybie “Fire! Ha-DO-ken” (jest to jedynie tłumaczenie z japońskiego – w angielskojęzycznej wersji gry tryb ten będzie się prawdopodobnie nazywać inaczej) wcielimy się w Ryu, który będzie walczył z żołnierzami organizacji Shadaloo. Bohaterem będziemy sterować za pomocą Joy-Conów, możliwe będzie wyprowadzanie charakterystycznych ciosów wojownika: Shoryukenów, Hadokenów, a nawet Tatsumaki Senpukyaku. Choć ten ostatni cios Ryu wyprowadza za pomocą nóg, gracze będą mogli wykonać go za pomocą górnych kończyn. Uff.

20170213_034748-1

Dodatkowo w grze znajdzie się Gallery Mode, w którym zobaczymy ilustracje z artbooka „Street Fighter Art Works: Ha – Supermacy”, a także Color Edit, gdzie pokolorujemy bohaterów tak, jak chcemy. Postęp prac nad grą oceniany jest na 50%.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. adus1991 (147 komentarzy) w dniu:

    No i fajnie.
    Znaczy się iż dostaniemy wersję pudełkową? Fajnieby było żeby Europa nie została pominięta i jie dostała tylko cyfrówki.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!