W tym tygodniu poznamy kolejną grę Platinum Games

1

Trzeciego lutego ruszyła tajemnicza strona przygotowana przez Platinum Games, na której widnieje wielka 4. Cyfra ta oznacza ilość gier, które zostaną ujawnione przez twórców. Na pierwszy z nich nie trzeba było długo czekać. Następnego dnia ruszyła akcja crowdfundingowa, która zbierała fundusze na wydanie Wonderful 101 na współczesne urządzenia. Zbiórka okazała się sporym sukcesem i została błyskawicznie ufundowana. Całkiem niedawno strona została zaktualizowana i w miejsce jednej z czterech gwiazdek pojawiła się data. 26.02 poznamy kolejny tytuł z czwórki. Ma on zostać ujawniony wraz z najnowszym wydaniem czasopisma Famitsu.

Czego możemy się spodziewać we środę? W sieci padło kilka propozycji:

  • Scalebound – tytuł skasowany przez Microsoft mógłby teraz powrócić, jako pozycja multiplatformowa,
  • Nowy Nier –  gra miała bardzo dobrą sprzedaż, więc grzechem byłoby nie pójść za ciosem i wydać kontynuację,
  • Drakengard –  spinoff w postaci Niera sprawdził się całkiem dobrze, może czas, aby powrócić do głównej serii?

Na pewno nie będzie to Bayonetta 3, ponieważ została już zapowiedziana jakiś czas temu, więc byłoby to bezsensowne posunięcie. Miejmy nadzieję, że nowa gra Platynowych pojawi się także na Nintendo Switch. A co jeśli we środę odbędzie się także Nintendo Direct?

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!