Za trzy tygodnie widzimy się w Faerii – strategicznej grze karcianej

1

Deweloper Abrakam, wspólnie z wydawcą Versus Evil zdradzili, że ich strategiczna gra karciana – Faeria, zadebiutuje na Nintendo Switch 13 sierpnia. Gra pierwotnie została wydana w 2017 roku na blaszakach, a teraz oprócz pstryka, trafi jeszcze na Xbox One. Wszystkie wersje wesprą cross-play, więc chętnych do gry, nie powinno zabraknąć. Jak w każdej produkcji karcianej, także w Faerii pierwsze skrzypce grają karty, jednak tutaj bardzo ważną rolę, odgrywa również pole rozgrywki. Jest tak, ponieważ to gracz sam tworzy miejsce swoich zagrań w trakcie potyczki. Swoją talię zbudujemy z ponad dostępnych 300 kart, a gdy już nabierzemy ogrania, po przebrnięciu przez długą kampanię dla pojedynczego gracza, to będziemy mogli sprawdzić się w starciach online.


Kluczowe elementy gry:

  • Wyjątkowo strategiczna gra karciana – Gra strategiczna inna niż wszystkie. Twórz ekscytujące talie i kształtuj pole bitwy, tocząc epickie bitwy.
  • Brak pakietów kart do kupna – Zdobądź swoją kolekcję, dzięki naszemu prostemu i niedrogiemu modelowi biznesowemu opartemu na DLC. Ciesz się grą karcianą bez drogich mikropłatności.
  • Prawdziwe doświadczenie solo – Ciesz się ponad 100 godzinami treści dla jednego gracza, misjami kooperacyjnymi i łamigłówkami!
  • Ostateczny Tryb Wyboru – Wejdź do Pandory, wyjątkowego trybu draftu Faeria, w którym Twoje umiejętności budowania talii zostaną poddane ostatecznej próbie.
  • Skoncentrowani na społeczności – Zostań częścią naszej kwitnącej, wspierającej i pomocnej społeczności.
  • Walcz na scenie esportowej – Rywalizuj w regularnych oficjalnie uznanych turniejach ze wspaniałymi nagrodami – lub oglądaj je na żywo i wygrywaj łupy w grze!

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. panczok (134 komentarzy) w dniu:

    Świetne połączenie karcianki i Neuroshimy Hex. Swojego czasu była za darmo na Epic Store. Gra nastawiona na multiplayer a niestety na platformie Epic ilość graczy multi oscylowała w granicach między 0 a 1 (gdy byłem zalogowany to właśnie ta „jedynka” to byłem ja). Na szczęście AI daje rade więc na upartego można grać samemu.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!