Trzeci sezon Dragon Ball FighterZ nadciąga

2

Niespełna dwa tygodnie temu zakończyły się finały Dragon Ball FighterZ World Tour, na których został zapowiedziany trzeci sezon dla gry, a już dzisiaj możemy sprawdzić, do jakich zmian dojdzie za kilka dni. Główną atrakcją jest zmiana systemu asyst – od teraz każda postać będzie mieć trzy asysty zamiast jednej. Powinno to odświeżyć wygląd drużyn graczy i sprawić, że będziemy mogli skleić nowe, niedostępne wcześniej kombosy. Drugą bardzo ciekawą zmianą jest zmniejszenie wymaganego paska energii do użycia EX Specjali, z jednego do pół paska. Zmianie uległy także takie mechaniki jak Dragon Rush, Limit Break czy Ki Charge. Do tego wszystkiego Bamco naprawiło kilka bugów, a bohaterowie zostali zbalansowani (RIP Goku GT). Wszystkie szczegóły zmian znajdziecie tutaj.

Poza odświeżeniem systemu i balansem postaci, w nowym sezonie zobaczymy także pięciu nowych wojowników. Do tej pory zostali ujawnieni Goku w wersji Ultra Instinct oraz Kefla (oboje bohaterów pochodzi z niedawno zakończonej serii – Dragon Ball Super). Mimo iż to legendarny wojownik został zapowiedziany jako pierwszy, to jednak przed nim w grze zobaczymy Keflę, która powstaje po fuzji Kale i Caulifly. Deweloperzy nie kazali nam długo czekać na gameplay i w sieci udostępnili pełną walkę z jej udziałem.

Sezon trzeci przybędzie na Switcha 26 lutego. Posiadacze Fighter Passa będą mogli grać Keflą od razu, a Ci, którzy owej przepustki nie mają, będą musieli poczekać z kupnem bohaterki 48 godzin.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

2 komentarze

  1. PierreLuc87
    PierreLuc87 (26 komentarzy) w dniu:

    Oficjalne patch notesy po angielsku zostaną udostępnione dopiero 25 lutego. Trzeba było czekać, aż ktoś przetłumaczy z japońskiego.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!