Trailer, intro i nowa kolaboracja w Monster Hunter X

1

Premiera Monster Hunter X w Japonii zbliża się coraz większymi krokami! Firma Capcom przygotowała nam zupełnie nowy trailer produkcji:

Potwierdza on powrót takich potworów jak choćby Gore Magala znana z czwartej części serii. Dodatkowo wprowadzono silniejsze wersje starych bywalców – Rathalosa, Arzurosa i Zinogre’a.

Ponadto Capcom zapowiedziało kolejną kolaborację, tym razem znów z Nintendo. Teraz nasze Palico mogą nosić specjalny kostium bazowany na Linku (Toon Link) z The Legend of Zelda: The Wind Waker. Trailer poniżej:

Na zakończenie udostępniono też intro gry (uwaga spoilery):

Premiera Monster Hunter X w Japonii odbędzie się 28 listopada 2015.

PODZIEL SIĘ
Fatu Mario

Gracz od początku istnienia. Wielki fan platformówek i wszelkich gier multiplayerowych. Nintendowiec od ponad 10 lat. W wolnych chwilach oprócz grania tworzy grafikę. Studiuje informatykę i chce kiedyś programować własne gry indie. Współzałożyciel Górnośląskich StreetPassów i prawa ręka Szpadla. Szybki jak Sonic.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (464 komentarzy) w dniu:

    Zdecydowanie ciekawsze jest jak dla mnie info o nowych wariantach HC stworów, czyli patent wprost z MH Frontier. Pokazano „Black Flame King” Rathalosa, uodpornionego na granaty błyskowe, który większość czasu spędza w powietrzu. Aha strzela także eksplodującymi ładunkami z pyska o sile Supernovej. Dalej Gold Thunder Prince Zinogre – złoty wariant ulubionego kotka, dużo bardziej zwinny, strzelający żółtymi pociskami (paraliż?). No i ostatni z pokazanych wariantów HC – Crimson Helmet Arzuros. Tutaj już najmniej informacji, ale podejrzewam, że będzie to swego rodzaju łatwiejszy stwór zrobiony pod misje „for Nyanta”. Aaa no i jest też nowa kolaboracja z Macross Delta. Ogółem hajp! Należy oczekiwać nowych HC wariantów w pełnej wersji, obstawiam resztę flagowych stworów z 2-giej (Tigrex/Nargacuga) i 4-tej (Gore/Seregios), bo pokazane dziś nowe warianty idą według prostego schematu (Rathalos – flagship 1-szej geny, Zinogre – flagship 3-ciej itd.).

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!