The Wonderful 101: Remastered dostaje aktualizację oraz nowe demo

0

Platinum Games kontynuuje wsparcie The Wonderful 101: Remastered. Do gry trafiła aktualizacja 1.03, która dodała do gry funkcję Wspaniałego Kodu oraz nowe demo zawierające prolog i pełną Operację 01. Demko powinno starczyć na około 2 godziny rozgrywki, a postępy, jakich tam dokonamy, będzie mogli przenieść do pełnej wersji gry po zakupie.

Opis aktualizacji 1.03

Wonderful Code
Aktualizacja do wersji 1.03 dodaje do gry nową funkcję „Wspaniały kod”. Wprowadzając kod „UMBRANGIFT”, gracze mogą odblokować Wonder-Bayonetta i ten sam zestaw elementów wsparcia, które są dostępne w wersji demonstracyjnej. Co więcej, aby uczcić wydanie wersji demonstracyjnej, ujawniamy również kod Vol.2. Wprowadzając kod „ANGELSLAYERS”, gracze mogą odblokować Wonder-Jeanne i Wonder-Rodin. W przyszłości ujawnimy więcej niespodzianek, więc oczekuj kolejnych wspaniałych kodów!

Wonder-Size Cadet Demo
Jak sama nazwa wskazuje, ta wersja demonstracyjna zawiera zawartość Wonder Size, pozwalając graczom cieszyć się prologiem i całą Operacją 001 (części A, B i C), co daje łącznie około dwóch godzin rozgrywki.

Demo daje również graczom dostęp do ukrytej postaci Wonder-Bayonetta, opartej na głównym bohaterze serii Bayonetta. Podczas gdy wspaniała wiedźma jest zwykle dość trudna do zrekrutowania do zespołu, w tym demo została udostępniona od samego początku jako gest uznania dla naszych fanów.

Inne bonusy, takie jak waluta w grze i wybór elementów wspierających, są również dostępne od początku wersji demonstracyjnej, dzięki czemu nawet początkujący mogą wyruszyć w tę dynamiczną przygodę w pełni wyposażeni.

Oczywiście dane zapisu z wersji demo można łatwo przenieść do pełnej wersji, aby gracze mogli kontynuować swoją przygodę w pełnej wersji gry.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!