[Aktualizacja] The Outer Worlds na Switcha opóźnione z powodu koronawirusa

2

#Aktualizacja

Znamy nową datę premiery The Outer Worlds. Gra pojawi się w sprzedaży 5 czerwca – zarówno w formie cyfrowej, jak i fizycznej. Wersja pudełkowa otrzyma ważącą 6 GB łatkę, która zoptymalizuje rozgrywkę, zapewni dodatkowe tekstury o wysokiej jakości oraz wprowadzi inne poprawki.


The Outer Worlds, gra RPG od studia Obsidian Entertainment, zadebiutowała w październiku ubiegłego roku na PC, PS4 i XONE. Wersja na Switcha miała pojawić się w marcu, jednak została ponownie opóźniona.

Powodem jest szalejący w Chinach koronawirus. To właśnie w tym państwie swoją siedzibę ma portujące tytuł na hybrydę Nintendo studio Virtuos. Jak wyjaśnia wydawca pozycji, Private Division, pracownicy firmy mają się dobrze, jednak ich studio pozostaje zamknięte. W ramach swego rodzaju rekompensaty w pudełku z grą znajdzie się nie kod, jak wcześniej zapowiadano, a kartridż. Nowa data premiery nie jest na razie znana.

Graliście już w The Outer Worlds na innych platformach? A może czekacie na wersję na Switcha? Dajcie znać w komentarzach!

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

2 komentarze

  1. mrvalgard (34 komentarzy) w dniu:

    Ciekawe co ich nakłoniło do przejścia na kartridż. Z jednej strony wydawcy narzekają na cenę kartów, z drugiej widocznie pudełka z kodem się nie sprzedają ;)

  2. Clavius
    Clavius (23 komentarzy) w dniu:

    Nie jestem zły, poczekam na grę. Mam tylko nadzieję, że nie powtórzy się sytuacja z zeszłego roku kiedy wszystkie gry na Switcha wyszły we wrześniu. Informacja o karcie w pudełku cieszy, bo mam już tak mało miejsca na cyfrówki na konsoli

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!