[Aktualizacja] The Legend of Zelda Encyclopedia to kolejny tom o serii przygód Linka

1

#Aktualizacja

Książkę można już zamówić na brytyjskim i niemieckim Amazonie. Cena to odpowiednio 29,85 funtów (około 146 złotych) oraz 36,22 euro (około 156 złotych).


Jeśli jesteście fanami Zeldy i artbooków, być może macie w swojej kolekcji jeden z dwóch tomów wydanych do tej pory w ramach serii Goddess Collection: Hyrule Historia bądź Art & Artifacts. 

Jeśli tak, to zapewne ucieszy was fakt, że 24 kwietnia 2018 roku w sprzedaży pojawi się angielskie tłumaczenie ostatniej część trylogii, The Legend of Zelda Encyclopedia. Księga będzie mieć 336 stron i znajdą się w niej obrazki i informacje na temat bohaterów, przeciwników, przedmiotów czy lore. Tom obejmie wszystkie części serii prócz Breath of the Wild – w Japonii Encyclopedia ukazała się 1 marca tego roku, czyli jeszcze przed premierą najnowszych przygód Linka.

Cena sugerowana to 39,99 dolarów, ale tomiszcze nie jest jeszcze możliwe do zapreorderowania w europejskich sklepach.

PODZIEL SIĘ
Elan

1 komentarz

  1. Mlodziany

    kurde ja jako zapalony fan nie mam nawet ‚Hyrule Historia’..kurde na aukcjach 160-170 ale kupie bo czytalem skany i wydaje mi sie ze to klasa trzymac taka ksiazke czy tez ta trulogie na pólce w widocznym miejscu.a uwielbiam gierki i ksiazki,artbooki na ich posdstawie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!