The Colonists skolonizuje Nintendo Switch w tym roku

0

Wydawca Auroch Digital wspólnie z deweloperami Mode 7 i Codebyfire ogłosili, że przeniosą swoją grę The Colonists na konsole, w tym na Nintendo Switch. W grze staniemy przed zadaniem stworzenia nowego domu dla drużyny robotów, które chcą spełnić swoje największe marzenie – pragną stać się ludzcy. Twórcy inspirowali się takimi klasykami gatunku jak Anno czy Settlersi, a konsolowe wydanie oprócz nowych czapeczek dla robotów, zapewni także przebudowane UI i dopasowaną obsługę kontrolerów. Nie zdradzono się jeszcze dokładnej datą premiery, ale na pewno odbędzie się to w tym roku (gra miała już premierę na PC).

Twoim zadaniem jest pomóc zorganizować urocze małe roboty do wykonywania swoich zadań w kolonii. Wszyscy mają do odegrania odrębne role i wszyscy pomagają sobie nawzajem.

Zbierają zasoby, takie jak drewno, żelazo, kamień, ryby i nie tylko, a następnie przerabiają je na przydatne przedmioty, takie jak chleb, cegły i deski. Następnie budują domy, farmy i fabryki, a później prowadzą badania nad rozwojem swoich technologii – od pociągów parowych po rakiety. Małe boty mogą następnie rozszerzyć swoje kolonie, aby stworzyć miejsce dla jeszcze większej liczby trybików, aby kolonia się rozwijała.

Istnieją trzy różne sposoby gry w The Colonists:

  • Kampania: 14 misji podzielonych na oddzielne gałęzie pokojowe i wojskowe
  • Tryb piaskownicy: dostosuj różne ustawienia gry, aby grać tak, jak lubisz
  • Trofea wyzwań: specjalne wyzwania związane z bieganiem, które wystawiają na próbę najbardziej doświadczonych budowniczych kolonii

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!