Terraria zmierza do eShopu na WiiU

1

W Europejskim eShopie na WiiU, pojawiła się dzisiaj oficjalna podstrona z Terrarii na domową konsolę Nintendo. Według danych tam zawartych, ten dwuwymiarowy konkurent Minecrafta zadebiutuje na Starym Kontynencie już 9 czerwca. Wszyscy zainteresowani cyfrową wersją tego tytułu, powinni przygotować na dysku swojej konsoli co najmniej 385 megabajtów wolnego miejsca. Dla wszystkich preferujących kolekcjonowanie gier na fizycznych nośnikach, 505 Games, wyda również pudełkową wersje tego tytułu. Powinna być dostępna trochę później, bo pod koniec czerwca 2016 roku.

terraria

Przypominamy, że, Terraria to platformówka 2D, w której gracze mogą do woli kreować otaczający ich świat. Tytuł ten zdążył już zadebiutować na Nintendo 3DS. Na WiiU jednak prezentuje się zgoła inaczej. Wszystkie różnice pomiędzy dwoma wersjami najlepiej przedstawia poniższy fragment rozgrywki.

PODZIEL SIĘ
Nowczek

Wielki fan nowych technologii i gier wideo. Dzieciństwo spędził na niszczeniu padów od Pegasusa i innych podróbek NES-a. Od dziecka zakochany w Nintendo i Gwiezdnych Wojnach. Wielbiciel wszelkiego rodzaju fantasy i science fiction. Tłumacz z zawodu, historyk z zamiłowania.

1 komentarz

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!