Take-Two potwierdza wsparcie dla Switcha

2

Koszykówka, którą mogliśmy zobaczyć podczas prezentacji Switcha to jedna z odsłon serii NBA 2K, wydawanej przez Take-Two. Skoro gra tej firmy została pokazana na trailerze, można było podejrzewać, że będzie ona wspierać nową konsolkę Nintendo (chociaż taka Bethesda powiedziała ostatnio, że nie ma na razie nic do ogłoszenia w kwestii Switcha).

Nowojorski wydawca gier nie jest jednak tak ostrożny w słowach jak studio odpowiedzialne za Skyrima. Na ostatnim spotkaniu biznesowym prezes firmy, Karl Slatoff, potwierdził współpracę z Nintendo:

Jesteśmy szczęśliwi ze współpracy nawiązanej z Nintendo oraz uczestnictwa w trailerze prezentującym Switcha, który został ujawniony w ostatnim miesiącu i ukaże się na rynku w marcu 2017 roku.

Choć nie potwierdzamy na razie żadnych konkretnych tytułów, cieszmy się z naszego partnerstwa z Nintendo i będziemy wspierać Nintendo Switch. Konkretne tytuły i detale ujawnimy w innym terminie.

Jakie marki posiada Take-Two? Multum znanych: BioShock, Borderlands, Civilization, GTA, MafiaRead Dead czy XCOM. Trudno spodziewać się, by wszystkie z nich wylądowały na konsoli Nintendo, ale ciekaw jestem, w które z nich zagramy na Switchu. Oby nie skończyło się na jednym symulatorze kosza.

 

PODZIEL SIĘ
Elan

I like shorts! They're comfy and easy to wear!

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!