Tajemnicze odliczanie od Square Enix

0


Cały świat wstrzymał dzisiaj oddech, albowiem w sieci pojawiło się nowe odliczanie. Tym razem za malejącą liczbą stanęło Square Enix, które dało nam i sobie siedmiodniowy limit czasowy. Jak pewnie sami się domyślacie, najprawdopodobniejszym winowajcą tego zamieszania jest nowa produkcja The World Ends with You.

Pierwowzór to unikatowa produkcja RPG wydana na Nintendo DS, która została niesamowicie ciepło przyjęta przez Aranisusa, a jego recenzję możecie sprawdzić [tutaj]. Na Switcha pojawił się port (co nie powinno nikogo dziwić) o podtytule Final Remix, ale niestety nie udało się w pełni przenieść wygody i wspaniałości kontroli i rozgrywki z dwóch ekranów na jeden.

Jeśli jednak liczycie na zapowiedź kontynuacji serii, to możliwe, że się zawiedziecie, ponieważ odliczanie nawiązuje pewnie do pełnej i oficjalnej zapowiedzi anime opartej na licencji TWEwY.

Rozwiązanie zagadki poznamy 24 listopada o północy!

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!