Szef Monolith Soft chciałby zobaczyć switchowy port Xenoblade Chronicles X

3

Dziś premierę ma Xenoblade Chronicles 2, więc w sieci pojawia się sporo informacji o nowej grze Monolith Soft, jak i tych dotyczących całej serii.

W wywiadzie dla 4Gamer.net Tetsuya Takahashi, szef studia Monolith Soft, przyznał, że chciałby zobaczyć na Switchu port Xenoblade Chronicles X, wydanego na Wii U w 2015 roku.

4Gamer.net: Czy jest szansa, że będziemy mieli możliwość zagrać w Xenoblade Chronicles X na innej platformie, tak jak stało się to z Xenoblade Chronicles 1, które zostało wydane na Wii, a potem New 3DS-a?

Tetsuya Takahashi: Czasami mam ochotę zagrać w Xenoblade Chronicles X i myślę, że byłoby miło zrobić to na Switchu. To coś, o czym będę myślał podczas dyskusji z Nintendo na temat potrzeb użytkowników i przyszłych planów.

PODZIEL SIĘ
Elan

3 komentarze

 1. NobbyNobbs (61 komentarzy) w dniu:

  Mój chomik. Nie żeby miał coś przeciwko, ale po prostu poza spaniem, jedzeniem i zabawą mało co go interesuje, zwłaszcza gry.

 2. bandi (316 komentarzy) w dniu:

  Xenoblade Chronicles X zamierzam kiedyś ograć na Wii U… chyba, że przeportują na Switcha podnosząc grafę np do 1080p. Chciałbym choć nie wiem kiedy znajdę czas ;)

 3. Ri
  Ri (121 komentarzy) w dniu:

  O MY GOD YESSS!
  Xeno X było tak dobre że jakoś miesiąc temu naszła mnie myśl jak była to dobra gra i nim się zorientowałem trzymałem pada w ręku, licznik podskoczył do ponad 300h, a procenty na Mirze do 100 – Z przyjemnością powtórzyłbym to na Switchu :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!