Super Meat Boy pojawi się w końcu w eShopie Wii U

1

Coś dla fanów frustrująco trudnych platformówek 2D – jedna z najlepszych gier tej branży, wydany na pecetach w 2010 roku Super Meat Boy w końcu pojawi się na Wii U! Tytuł ten miał dość duże problemy z pojawieniem się na konsoli Nintendo. Na początku Mięsny Chłopiec miał się pojawić już na Wiiware, ale pomysł ten trafił do kosza przez to, że plik gry był zbyt duży. Na szczęście limitacje rozmiarów tytułów w eShopie zostały kompletnie zniesione na najnowszych jego wersjach, i twórcy gry, studio Team Meat, ogłosiło na spotkaniu z prasą, że ich gra pojawi się w amerykańskim i europejskim eShopie już 12 maja tego roku. Aby zachęcić graczy do zakupu Super Meat Boya, gra przez pierwsze dwa tygodnie będzie sprzedawana po obniżonej o 20 procent cenie, wynoszącej około 60 zł (14 euro).

W dodatku twórcy zasugerowali, że pracują jeszcze nad wydaniem wersji na 3DSa! Oto fragment ogłoszenia, w którym pojawiła się ta wzmianka:

Super Meat Boy zostało wypuszczone na rynek w 2010 roku na komputery stacjonarne i konsolę Xbox 360, gdzie niemal natychmiastowo okrzyknięto go – nieskromnie mówiąc – arcydziełem reprezentującym gałąź diabelnie trudnych platformówek. Od tego czasu gracze na całym świecie czekali na możliwość zagrania w nasz tytuł na innych konsolach. Prawie spełniliśmy to zadanie – gra została rok temu wypuszczona na Playstation 4 i Vitę, w tym miesiącu nareszcie pojawi się wersja na Wii U, tylko 3DS zostaje bez swojej edycji tytułu (ale może nie na długo ;)) Naszym celem jest złapać je wszystkie!”

A co wy o tym sądzicie? Czy zakupicie tytuł na swoim Wii U, czy jeszcze nie zakosztowaliście frustracji związanej z tą grą? Czy chcielibyście dostać Super Meat Boya na 3DSa?

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

1 komentarz

  1. Jakusashi
    Jakusashi (166 komentarzy) w dniu:

    Meat Boy na 3DSa może być smakowitym kąskiem, który sam chętnie bym brał (pomimo przejścia wersji pecetowej), tylko pytanie, czy pojawi się na obu wersjach, czy tylko na new. Tutaj bardzo ważny jest czas reakcji, a jeżeli handheld miałby nie wyrabiać z klatkami, to lepiej, żeby takiej wersji w ogóle nie wypuszczać.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!