Super Mario Run z dużą aktualizacją

5

[Aktualizacja]

Aktualizacja (a wraz z nią zniżka o połowę) powoli wchodzi w życie. Pobrać można ją zarówno na telefony z systemem iOS, jak i Android. Update zajmuje około 30 MB, ale gra po uruchomieniu ściąga także dodatkowe dane.

[Oryginalna treść newsa]

Gracie jeszcze w Super Mario Run? Nintendo właśnie zapowiedziało nową, dużą aktualizację, która być może skusi was do odświeżenia sobie mobilnej przygody wąsatego hydraulika.

Aktualizacja wprowadzi:

  • nowy świat, World Star, do którego dostęp otrzymamy po ukończeniu sześciu istniejących już krain. W jej skład wejdzie 9 poziomów. Twórcy obiecują wprowadzenie nowych przeciwników i unikatowych elementów rozgrywki,
  • nową grywalną postać, księżniczkę Daisy. Aby ją odblokować, będziemy musieli zmierzyć się z…
  • nowym trybem, Remix 10, w którym to stawimy czoła dziesięciu sekcjom wybranym spośród istniejących już plansz. Po uzyskaniu odpowiedniej ilości Rainbow Medals zostaniemy nagrodzeni specjalnymi bonusami.

Ponadto jeśli nie wyłączymy muzyki w tle, Marian i spółka będą nosić słuchawki na uszach. Aktualizacja wejdzie w życie 29 września. Warto zaznaczyć, że przez dwa tygodnie począwszy od tej daty, zakup gry z poziomu aplikacji będzie o połowę tańszy.

Opis aktualizacji pojawił się na razie wyłącznie w Appstore.

PODZIEL SIĘ
hallkyon

¯\_(ツ)_/¯

5 komentarzy

  1. LLams
    LLams (50 komentarzy) w dniu:

    „przez dwa tygodnie począwszy od tej daty, zakup gry z poziomu aplikacji będzie o połowę tańszy”
    To może w końcu skłoni mnie do zakupu całości i powrotu do gry. Chociaż po co jak są króliki z Mario, nadchodzi Odyseja z Mario…:P

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!