W styczniu do sprzedaży trafią nowe zestawy Lego poświęcone Super Mario

1

Powoli 35-lecie Mariana dobiega końca. W zeszłym tygodniu do sprzedaży trafiła nowa konsola poświęcona Marianowi (Game & Watch), a Nintendo już szykuje następne atrakcje dla fanów wąsatego hydraulika. Na początku przyszłego roku do dystrybucji trafią nowe klocki Lego z serii Super MarioMaster Your Adventure Maker Set. Do zabawy zostanę oddane nowe elementy tras, nowi przeciwnicy, możliwe będzie nabycie znanych postaci z uniwersum, a sam Mario wskoczy w nowe ciuszki, co zapewni mu kolejne super moce.

Pozwól dzieciom przenieść ich prawdziwe przygody z LEGO Super Mario na wyższy poziom dzięki nowej gamie zestawów debiutujących w 2021 roku! Niesamowity zestaw Master Your Adventure Maker (71380) umożliwia młodym konstruktorom dostosowywanie specjalnych bloków i tworzenie nowych wyzwań za pomocą kursu początkowego i zestawów rozszerzeń na nowe nieograniczone sposoby, które pozwolą tworzyć własne, unikalne poziomy. Sprawdź też kombinezony wzmocnień, które dają LEGO Mario nowe umiejętności, a także kolekcjonerskie zestawy postaci z kultowymi bohaterami z Super Mario, które zapewnią jeszcze bardziej ekscytujące możliwości interaktywnej zabawy.

Więcej o klockach Lego poświęconym Nintendo lub Super Mario przeczytacie [tutaj], [tutaj] i [tutaj].

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. Antari
    Antari (563 komentarzy) w dniu:

    Fajna ta reklama ale czuję się trochę nią dyskryminowany :( Nie ma białoskórych brodatych rudzielców więc to chyba nie dla mnie produkt.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!