Street Power Football piłka nożna na wolno

0

Maximum Games zapowiedziało dzisiaj Street Power Football, czyli grę, która postara się umilić czas wszystkim młodszym fanom piłki nożnej. Tytuł skupi się na podejściu freestylowym do kopania gały. Będzie wypełniony efektownymi i efektywnymi sztuczkami pozwalającymi nam na wkręcenie przeciwnika w glebę. Kilka trybów rozgrywki, masa elementów do kustomizacji, supermoce oraz sam Sean Garnier jako trener sprawi, że chociaż na chwilę powinniśmy zapomnieć o braku futbolu. Gra ma zadebiutować latem, a jej deweloperami są SFL Interactive i Gamujan.

Oto co o grze możemy przeczytać na oficjalnym profilu Steam gry:

Ta zręcznościowa gra futbolowa to przegięty mariaż odlotowego stylu z masą energii. Stawaj twarzą w twarz z legendami ulicznego futbolu i znajomymi w przeróżnych trybach gry, odblokowując sztuczki oraz zbierając supermoce, zyskując szacun na dzielni i zostając Królem Ulicy.
Co oferuje gra:

  • Zostań Królem Ulicy: Naucz się, jak rządzić na ulicy dzięki wskazówkom legendarnego Seana Garniera.
  • Zbierz ekipę: Zgarnij ziomków i razem zaprowadźcie porządek na dzielni w rozgrywkach lokalnych do 4 graczy lub w trybie online!
  • Sześć wyjątkowych trybów: Taneczny Freestyle, uliczny futbol 3 na 3, Trick Shot, bitwy w Panna Cage oraz wiele innych!
  • Graj stylowo: Personalizuj swój zespół za pomocą stylowych ciuchów, własnych emotek oraz tatuaży!
  • Autentyczna kultura ulicy: Graj obok takich legend jak Sean Garnier, Liv Cook, Melody Donchet i innych, do rytmu nadawanego przez Black Eyed Peas, DJ Snake’a oraz Snapa.
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!