„Square spełnia marzenia” część kolejna – SaGa Frontier Remastered zapowiedziane!

0

Gdy jeszcze godzinę temu sprzątałem klatkę papugom, nie sądziłem, że to sobotnie popołudnie wywoła u mnie kilka nostalgicznych wspomnień. Square Enix jest w gazie i zdaje się, że po sukcesie remejku Final Fantasy 7 zrozumieli, że fani lubią powrót do klasyków, a jako że kwadratowi lubią pieniądze, to latem 2021 roku szykuje się kolejna gra, za którą im zapłacę.

Klasyczna gra wydana na PlayStation® w 1998 roku powraca: SaGa Frontier zostanie zremasterowana na PlayStation 4, Nintendo Switch, Steam, iOS i Android – a do premiery dojdzie latem 2021!

Drużyna ośmiu powraca – teraz z Fuse jako grywalną postacią!

Wybierz ulubioną postać i wyrusz w swoją własną, niepowtarzalną podróż.

Każda z ośmiu postaci ma inne cele i zakończenia. Twoje wybory będą miały wpływ na rozwój wydarzeń za pomocą systemu swobodnych scenariuszy. Ten głęboki system pozwoli ci manipulować i rozwijać własną historię.

Zmierz się w zaciekłych bitwach, używając „migotu”, a także ucząc się nowych umiejętności, takich jak możliwość strzelania kolejnych ataków specjalnych wielu członków drużyny jeden po drugim.

Dzięki pięknej grafice, a także dodaniu nowych wydarzeń i funkcji, SaGa Frontier Remastered jest przeżyciem, którego nie można przegapić!

Gra zawiera TYLKO tekst w języku angielskim i japońskim.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!