SMTIV Final trafi na zachód

12

Dzisiejszego dnia Atlus poinformował, że Shin Megami Tensei IV Final zostanie zlokalizowane i w te wakacje zostanie wydane na rynku amerykańskim. Względem wydanej 10 lutego wersji japońskiej, gra otrzyma nowy podtytuł – Apocalypse. Wydawca uzasadnia tę zmianę tym, że taka nazwa bardziej będzie trafiała do zachodniego odbiorcy i będzie podkreślała spektakularność gry. Tytuł zostanie wydana w pudełku i w wersji cyfrowej. Miejmy nadzieję, że Shin Megami Tensei IV Apocalypse trafi także do Europy. Ale na pudełkową edycję z pewnością nie mamy co liczyć.

SMT4A cover

Okładka pudełka Shin Megami Tensei IV Apocalypse

Shin Megami Tensei IV Apocalypse jest odrębną historią, która dzieje się w świecie czwartej części. W grze spotkamy znajome twarze oraz pojawią się niektóre wątki z czwórki. Jak zapewnia wydawca, znajomość SMT IV nie jest konieczna, żeby cieszyć się z tego tytułu.

#Teaser Shin Megami Tensei IV Apocalypse

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

12 komentarzy

 1. Antari
  Antari (464 komentarzy) w dniu:

  Skoro jak dotąd nie padło ani słowo na temat wydania europejskiego, to można się jeszcze łudzić na pudło. Fajnie jakby wreszcie seria wyszła w Europie w wersji pudełkowej.

 2. Olson
  Olson (36 komentarzy) w dniu:

  Mam nadzieję, że Europa dostanie niewiele później. Nowy tytuł jakoś bardziej do mnie przemawia niż Final, który brzmi jak edycja GOTY, choć z drugiej strony Apocalypse to nic odkrywczego. Ponoć musiał się zaczynać na A, by pasowało do okładki, szkoda, że ten napis Shin Megami Tensei IV wygląda jak z painta.

 3. SebastianL92

  To zupełnie inna historia? Czyli musze znać podstawową wersję, zeby to zrozumiec? Myślałem, że to będzie takie GOTY, czyli podstawka + dodatki wszelakie.

 4. Spaqin
  Spaqin (163 komentarzy) w dniu:

  sequel. mają się przewijać postacie z postaci.
  smt4f w ogóle jest ponoć znacznie trudniejszy od podstawki, więc jeśli wcześniej nie grałeś w smt to radziłbym przejść czwórkę najpierw.
  dobra gra w ogóle, i z ciekawostek dzięki niej jakoś się mogłem orientować po tokio (i znalazłem tego słynnego psa w shibuyi, srs)

 5. Roller
  Roller (26 komentarzy) w dniu:

  @rolnik
  Bo od dłuższego czasu wszystkie gry Atlusa w europie wydaje NISA pudełkowo? Nie wiem czemu teraz miało by być inaczej. Są również duże szanse, że europa dostanie grę 1 max 4 tyg po ameryce.

 6. Pchan (98 komentarzy) w dniu:

  Jeśli ten tytuł wyjdzie w pudle w EU to kupuję na premierę, jeśli podzieli los poprzednika, mówi się trudno i obejdę się smakiem, a kasę zainwestuje w coś innego…

 7. Antari
  Antari (464 komentarzy) w dniu:

  @Pchan: Ja zrobię dokładnie tak samo. Tyle dobrych RPG’ów w tym roku, że jest w czym wybierać. Mimo to mocno liczę na wersję pudełkową w Europie.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!