Silver Falls – 3 Down Stars pojawi się w przyszłym roku na 3DSa

0

Kto by tego się spodziewał? Dziewiątego stycznia 2020 roku starusieńki 3DS otrzyma nową grę od Sungrand Studion, Silver Falls – 3 Down Stars. Tytuł klimatem i rozgrywką ma przypominać klasyczne survival horrory z przełomu tysiącleci. Więc będzie zarządzanie limitowaną amunicją oraz zasobami leczniczymi, a każe spotkanie z przeciwnikiem może być zabójcze. Poczynania gracza będą także wpływały na przebieg historii i to w dość nietypowy sposób. W grze występuje efekt tzw. „dnia świstaka”. Każdy zgon przenosi protagonistę na początek historii, ale osiągnięte cele nie będą się resetowały, a w ekwipunku zachowamy znalezione przedmioty. Bohaterowie, bo będzie ich trzech, są świadomi tego faktu i będzie to jeden z kluczowych elementów do rozwiązywania łamigłówek w grze.

W Silver Falls – 3 Down Stars wystąpi dodatkowy tryb Frontier Fighters, który zmieni charakter rozgrywki. Będą to krótkie misje z elementami RPG, gdzie gracz będzie odpierał fale nacierających wrogów. Wraz z postępami w grze, będą odblokowywane nowe postacie różniące się statystykami oraz umiejętnościami.

#Trailer Silver Falls – 3 Down Stars

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!