Rzut oka na smeszowe motywy i nie tylko.

2

8 listopada Japończycy otrzymają serię motywów menu, związanych z marką Super Smash Bros. Cena pojedynczego motywu wynosi 200 YEN. Prawdopodobnie trafią one także do nas, więc tym bardziej warto na nie zerknąć. Poniżej macie cztery materiały wideo, każdy na jeden motyw.

A pod filmikami znajdują się prototypowe wersje upiększaczy menu, które nawiązują do Cooking Mama oraz do, nieznanego u nas, Gunma no Yabou.

Który z czwórki przypadł Wam najbardziej do gustu?

Motyw #1

Motyw #2

Motyw #3

Motyw #4

Prototyp #1

Motyw_1

 

 

Prototyp #2

 

Motyw_2

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

2 komentarze

 1. kokonmaster
  kokonmaster (46 komentarzy) w dniu:

  Motyw 1 jest dla mnie jakiś taki zbyt sprokaty. Motyw 2 najbardziej mi się podoba bo nie kłuje w oczy i fajnie się komponuje w tle. Motyw 3 już bardziej się rzucza w oczy i bardziej razi w oczy ale nadal jest fajny. Motyw 4 ma fajną kafelkową kompozycję.

  Ale jeśli miałbym wybrać jeden z nich to zdecydowanie wybrałbym dwójkę. Nie rzuca się w oczy jakoś nachalnie i fajnie się komponuje ze wszystkim.

  Jeśli chodzi o prototypy.
  Prototyp numer 1 wygląda jakoś zwyczajnie ale można zauważyć te obrazki na ekranie dotykowym. Myślę, że to nie wszystko i pewnie coś zostanie dodane.

  Prototyp numer 2 jest fajny. Lubię takie cukierkowe miksy. Ale chyba zbyt dużo tego napakowali.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!