Rusza Operacja Zadymka w Fortnite

0

W Fortnite nadeszły święta, a Śniegomandos – prawa ręka Łupiorzecha – przybył, by rozsiewać świąteczną atmosferę i taktyczne uciechy. Dołączcie do niego na zimnych liniach frontu w misji Operacja Zadymka!

Między 18 grudnia a 5 stycznia weźcie wyspę szturmem – kończcie wyzwania Śniegomandosa, by zdobywać darmowe stroje i nie tylko, przemierzajcie mroźne przestworza w samolotach, grajcie w uwielbiane przez fanów tryby okresowe i cieszcie się śnieżną scenerią.

Mroźne zadania Śniegomandosa i darmowe nagrody

W trakcie Operacji Zadymka Śniegomandos będzie oferować zadania, które możecie kończyć, by zdobywać darmowe nagrody, w tym idealnie zapakowany plecak Tarcza-niespodzianka, kilof Lodowe Kule z kulami śnieżnymi, a także lotnie, malowania, kolejny plecak oraz kilof i inne.

Jeśli ukończycie dziewięć zadań Operacji Zadymka, odblokujecie strój Śniegomandos, a po ukończeniu dwunastu – strój Zimowy Oddział. Oba otrzymacie za darmo!

Taktyka na chłody i walka na wysokości

Zaprawiony w bojach Śniegomandos wygrzebał zimowe przedmioty ze swojej burzliwej przeszłości. Wznieście się w przestworza w specjalnych wersjach samolotu Burzolot X-4 Śniegomandosa, a na ziemi przebierzcie się za bałwana dzięki Podstępnemu Śniegomandosowi, zmroźcie innym stopy granatami schładzającymi lub zdobądźcie łupy w prezentach zapakowanych przez Śniegomandosa!

Zmieniające się tryby i tasowanie w trybach okresowych

W Operacji Zadymka będą zmieniać się powracające tryby okresowe, w tym ulubione przez fanów Powietrzne Zwycięstwo, a także pojawi się zupełnie nowy tryb okresowy Fala Uderzeniowa, w którym gracze będą rywalizować, próbując wrzucić przeciwników w (jeszcze silniejszą) kurczącą się burzę. Poza tym w formule trybu okresowego zadebiutuje Szał Kilofów.

Te tryby okresowe możecie również rozegrać poprzez Zadymkę: Tasowanie, po uruchomieniu której wskoczycie do jednego z nich, wybranego losowo.

Nowe i powracające świąteczne stroje

W duchu świąt w ramach Operacji Zadymka do sklepu trafią nowe świąteczne stroje oraz stroje ze świątecznymi motywami z wcześniejszych sezonów. Załóżcie świąteczny sweter, przebierzcie się za słodycze, zamieńcie się w żywy pokaz świątecznych światełek i nie tylko.

Poza tym do 5 stycznia, godz. 15:00 czasu polskiego w sklepie będzie dostępna za darmo kolędowa emotka Śpiewaj Razem. Gracze, którzy kupili ją wcześniej, otrzymają zwrot wydanych V-dolców.

Wyruszając na urlop, mamy nadzieję, że dobrze się bawicie przy Zadymce. Radosnego, bezpiecznego nowego roku i do zobaczenia w 2021!

PODZIEL SIĘ
Pinturicchio

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!