Runbow Pocket przesunięte na rok 2017; nie będzie gry lokalnej

2

Runbow to platformówka z etapami na wyścigi, która okazała się być idealną grą kanapową, zgarnęła bardzo porządne noty od recenzentów i zdobyła uznanie graczy. Nie dziwi więc, że developer tytułu, studio 13AM Games, postanowił przeportować grę na New 3DS-a, by zwiększyć grupę odbiorców. W końcu podobnie postępuje samo Nintendo, patrz Super Mario Maker i Yoshi’s Woolly World. Przy okazji mam dla was dwie złe i dwie dobre wiadomości.

Zacznijmy od tych negatywnych. Premiera gry planowana była pierwotnie na końcówkę tego roku, ale w wyniku problemów z należytym opracowaniem sieciowego matchmakingu, gra ukaże się dopiero na początku 2017. Na dokładkę Runbow Pocket nie będzie obsługiwać funkcji Streetpass oraz lokalnego multiplayera. Dziwne, ale twórcy zapowiadają, że chcą się skupić na grze sieciowej.

Jeśli chodzi o dobre, przynajmniej dla niektórych, informacje, to gra w wersji na Wii U ukaże się w pudełku 25 października, lecz tylko w Ameryce. Tego samego dnia pojawi się również darmowe DLC dodające postać Shantae.

PODZIEL SIĘ
Elan

2 komentarze

  1. emczer
    emczer (284 komentarzy) w dniu:

    @Blackwaterpark – Nintendo tego nie wydaje, wydaje to twórca, czyli 13AM Games.

    Jednak jeśli nie ma wsparcia dla gry lokalnej, to jedno jest pewne – już na pewno nie kupię. Szkoda, bo chciałem. Bez tej funkcji odpada. Kicha straszna. Pozbawić taki tytuł, nastawiony na rozgrywkę ze znajomymi najważniejszej w sumie funkcji…

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!