[Rozkład Jazdy Switch] Marzec 2021

4

[Rozkład Jazdy Switch] Marzec 2021

W marcu jak w garncu! Taki też będzie ten miesiąc dla posiadaczy Nintendo Switch. Najwięcej dobrego mogą oczekiwać fani dbania o farmę, ponieważ na początku miesiąca dostaną nowego Harvest Moona, a pod koniec czekać na nich będzie nowe Story of Seasons. Fani platformówek odetchnęli z ulgą, myśląc „Najwyższy Czas” i zagrają w czwartą część przygód Crasha Bandicoota. Premierą miesiąca bez wątpienia jest Monster Hunter Rise, które mimo utraty ekskluzywności, zapewni setki godzin zabawy posiadaczom pstryka.

Harvest Moon: One World

Data premiery: 2 marca

Cena: 209,80 zł (eShop) / 179 zł (gamefinity)
Kiedyś, dawno temu, świat bogaty w zasoby kwitł pod auspicjami Bogini Żniw. W zielonym krajobrazie kwitły wielkie i małe stworzenia. Owoce i warzywa rosły w obfitości przez cały rok. Jednak jego mieszkańcy, niegdyś wdzięczni za błogosławieństwo Bogini Żniw, stracili szacunek dla natury. Obfita Ziemia została utracona z tego świata, a wraz z nią moc bogini. Mimo to wierzyła ona, że pewnego dnia Bountiful Soil zostanie wskrzeszona przez odpowiednią rękę…

Monster Jam Steel Titans 2

Data premiery: 2 marca

Cena: 169,99 zł (eShop) / 144,90 zł (gamefinity)
W Monster Jam Steel Titans 2 jeszcze więcej ulubionych przez fanów maszyn będzie przemierzać zupełnie nowe światy Monster Jam! Nowe tryby online dla wielu graczy, 38 maszyn do wyboru i 5 nowych otwartych światów! Kierowcy będą trenować w Camp Crushmore i rywalizować na autentycznych stadionach, by sięgnąć po tytuł mistrza mistrzów!

Gnosia

Data premiery: 4 marca

Cena: 100 zł (eShop)
Gnosia kłamie. Udając ludzi, zbliżą się, oszukają i zmylą, a następnie wykorzenią z wszechświata każdą osobę w pobliżu, jedną ofiarę na raz. Załoga dryfującego statku kosmicznego, stawiająca czoła tajemniczemu i śmiertelnemu zagrożeniu znanemu jako „Gnosia” niemająca pojęcia, kto wśród nich jest naprawdę wrogiem, formułuje desperacki plan przetrwania. Najbardziej podejrzani z nich będą po kolei wprowadzani w „zimny sen”, aby całkowicie uwolnić statek od Gnosii. Jednak prawie niemożliwe jest stwierdzenie, czy każda osoba uśpiona zimnym snem była naprawdę Gnosią – czy po prostu biednym, nieszczęśliwym kozłem ofiarnym, poświęconym przez Gnosię dla własnego przetrwania. Czy ludzie mogą odnieść zwycięstwo? A może ludzkość jest skazana na zagładę?

Apex Legends

Data premiery: 9 marca

/ Champion Edition 170,17 zł (shop4pl)
Cena: za darmo (eShop)
Walcz z charakterem w Apex Legends, darmowej* grze battle royale, w której dysponujące potężnymi umiejętnościami legendarne postacie zmierzą się w walce o sławę i chwałę na rubieżach. Poznaj stale powiększający się wybór Legend, taktyczną rozgrywkę oraz prawdziwe innowacje w zupełnie nowej grze z gatunku battle royale, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Witamy w zupełnie nowym battle royale.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Data premiery: 12 marca

Cena: 189,99 zł (eShop)
Już najwyższy czas — na nową, niesamowitą grę z Crashem Bandicootem! Rozbij się na cztery części i przeżyj niezapomnianą przygodę ze swoimi ulubionymi torbaczami. Neo Cortex i N. Tropy powracają i rozpoczynają totalny atak nie tylko na ten wszechświat, ale na cały multiwers! Crash i Coco są tutaj, aby uratować sytuację, łącząc cztery Maski Kwantowe i naginając reguły rzeczywistości. Nowe umiejętności? Są. Więcej grywalnych postaci? Jak najbardziej. Alternatywne wymiary? Oczywiście. Śmieszni szefowie? Jeszcze jak. Ten sam wspaniały sos? Stawiasz na swoje białe spodenki. Czekaj, czy to faktycznie szorty?

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning

Data premiery: 16 marca

Cena: 169,99 zł (eShop) / 149 zł (gamefinity)
Słynne RPG powraca! Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning to owoc współpracy autora bestsellerów R. A. Salvatore’a, twórcy Spawna Todda McFarlane’a i głównego projektanta Elder Scrolls IV: Oblivion Kena Rolstona. Kompleksowa walka RPG, bogaty świat, niesamowita grafika i odnowiona rozgrywka zapewniają graczom intensywne przeżycia.

Stubbs the Zombie in Rebel Without a Pulse

Data premiery: 16 marca

Cena: 66 zł (eShop)
Zostań zombie. Siej spustoszenie i pożeraj mózgi. Jest rok 1959. Miasto Punchbowl w stanie Pensylwania jest wzorem postępu i życiowego ideału. Pokaż żyjącym, że prawo i porządek są niczym dla zdeterminowanego umarlaka. Maggie, twój chłopak wrócił i Punchbowl czekają kłopoty!

Plants vs. Zombies: Battle for Neighborville – Complete Edition

Data premiery: 19 marca

Cena: 179,90 zł (eShop) / 149 zł (EURORTVAGD)
Witaj w Neighborville – oazie spokoju, gdzie wiecznie zielony konflikt między tymi, co nie mają mózgów, i tymi, co mają korzenie, już zaczyna kiełkować! Obojętnie, czy chwycisz za widły, czy schowasz głowę w piasek, nie jesteś mu w stanie zapobiec. Czas skopać parę ogródków! Rośliny i zombie rozpoczynają walkę o każdy skrawek Neighborville.

Saviors of Sapphire Wings / Stranger of Sword City Revisited

Data premiery: 19 marca

Cena: brak karty w eShopie / 210 zł (shop4pl)
Po tym, jak świat pogrąża się w ruinie po Ol=Ohma, jak, Overlord of Darkness pokonuje Okrągłych Rycerzy — ostatni bastion obrony ludzkości. 100 lat później upadły bohater powraca do życia i musi poprowadzić nowe pokolenie bohaterów do pokonania sił zła i przywrócenia światu światła i nadziei.

Overcooked! All You Can Eat

Data premiery: 23 marca

Cena: brak karty w eShopie / 139 zł (3kropki)
Gry Overcooked! i Overcooked! 2 wraz z całą dodatkową zawartością zostały odnowione i połączone w tej pysznej, kompletnej edycji! Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki poziomów i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach.

Tales from the Borderlands: A Telltale Game Series

Data premiery: 24 marca

Cena: Nie podano jeszcze ceny (eShop)
Uwielbiana fabularna przygoda z licznymi wyborami w świecie Borderlands powraca! Akcja Tales from the Borderlands toczy się pomiędzy wydarzeniami z Borderlands 2 i Borderlands 3, a przedstawia losy dwójki niepewnych narratorów podczas wyprawy zrodzonej z chciwości, na drodze ku wielkości. Tę opowieść kształtują twoje własne wybory, a nieprzewidziane konsekwencje mogą być bardzo różne – od komicznych po łamiące serce.

Bladed Fury

Data premiery: 25 marca

Cena: 61,20 zł na promocji do dnia premiery, później 68 zł (eShop) / 155 zł (shop4pl)
Na początku Okresu Walczących Królestw Tian, oficer dowodzony przez księcia Kanga z Qi, zastawił pułapkę, która zabiła księcia, wygnał młodszą księżniczkę Ji i osadził Shu, starszą księżniczkę, w areszcie domowym. To wydarzenie ustanowiło rodzinę Tian jako władcę Qi. Ji próbowała szukać sprawiedliwości, ale wielokrotnie jej się to nie udało. Podczas swojej podróży napotkała starożytne bóstwa, takie jak Hou Yi i Jingwei, które pomogły jej uzyskać moc Odłamków Duszy i ostatecznie powrócić do Pałacu, aby dokończyć to, co zaczęła. Gdy kurz opadł, Ji zdała sobie sprawę, że to początek nowego świata.

Balan Wonderworld

Data premiery: 26 marca

Cena: 249 zł (eShop) / 209 zł (3kropki)
BALAN WONDERWORLD to fantastyczna platformowa gra akcji, której głównym elementem jest Balan Theatre. Wiedzione przez swojego przywódcę – tajemniczego maestro o imieniu Balan – i podróżujące przez dziwaczny, wyobrażony świat Wonderworld gwiazdy Emma i Leo będą używać wyjątkowych zdolności, które zdobędą, nosząc pełne charakteru kostiumy. To miejsce, w którym wspomnienia i widoki z prawdziwego świata mieszają się z tym, co ludziom drogie. W świecie Wonderworld na nasze gwiazdy czeka dwanaście różnych historii, a każda ma swoje unikatowe cechy. Aby dotrzeć do jądra każdej z historii, Emma i Leo odkryją każdy skrawek poziomów-labiryntów, pełnych mnóstwa pułapek i sztuczek.

Monster Hunter Rise

Data premiery: 26 marca

Cena: 249,80 zł (eShop) / 215 zł (matrixmedia) / 399 zł (Edycja kolekcjonerska)
Akcja MONSTER HUNTER RISE osadzona została w inspirowanej ninja-krainą wiosce Kamura, gdzie zaproszono śmiałków do odkrywania bujnych ekosystemów i walki z przerażającymi potworami, w celu stania się najlepszym łowcą. Historia rozgrywa się pół wieku po zniszczeniach spowodowanych przez ostatnią klęskę. Łowcy muszą stawić czoła nowemu i przerażającemu potworowi, który wychylił głowę i ponownie zagraża pogrążeniem całej krainy w chaosie.

Story of Seasons: Pioneers of Olive Town

Data premiery: 23 marca

Cena: 209,90 zł (eShop) / 159,90 zł (ultima)
Zainspirowany opowieściami o pionierskich czasach twojego dziadka, spakuj walizki i opuść zgiełk miasta i ciesz się wiejskim życiem w Olive Town. Będziesz miał coś dla siebie: farma twojego dziadka została przez lata zrekultywowana przez naturę. Czas więc zakasać rękawy i odbudować marzenie dziadka!


Pozostałe gry, które ukażą się w marcu:
1 marcaA Glider’s Journey, Gunslugs 2
2 marcaPAKO Caravan
3 marcaCave Bad, 3 out of 10: Season One, Sir Lovelot, GraviFire, Ruinverse
4 marcaSuper MetBoy!, Counter Recon: The First Mission, Duel on Board, Multi Quiz, Sea of Solitude: The Director’s Cut (pudło), Estranged: The Departure, Everhood, Give It Up! Bouncy, Mail Mole, Ayakashi: Romance Reborn Dawn Chapter & Twilight Chapter, Pixel Game Maker Series Puzzle Pedestrians, Kill It With Fire, Task Force Delta – Afghanistan, Into A Dream
5 marcaAmerica Wild Hunting, Doug Hates His Job, NENA, Two Point Hospital: JUMBO Edition, Rock ‘N Racing Bundle Off Road & Rally
8 marcaNOBLE ARMADA: LOST WORLDS
11 marcaAlchemist Simulator, Bishoujo Battle Cyber Panic!, A Day Without Me, Doodle Devil: 3volution, Battle Brothers, Stitchy in Tooki Trouble, NoReload Heroes Enhanced Edition, Cyanide & Happiness – Freakpocalypse: Part 1
12 marcaDrive Buy
16 marcaR.B.I. Baseball 21
18 marcaMagic Twins, Minute of Islands, Synergia, Explosionade DX, Neurodeck, Space Otter Charlie
19 marcaCan’t Drive This, Root Film (Pudełko), Hades (Pudełko)
23 marcaArkham Horror: Mother’s Embrace
25 marcaBlack Legend, Get-A-Grip Chip, Paperball Deluxe, BodyQuest, Clea 2, Tinker Racers, Godstrike
26 marcaKaze and the Wild Masks, amiibo (Banjo & Kazooie, Byleth, Terry Bogard, Palamute, Magnamalo i Palico), Nintendo Switch Monster Hunter Bundle
30 marcaNarita Boy


Co padnie Waszym łupem w marcu? (można zaznaczyć kilka opcji)

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
PODZIEL SIĘ
Redakcja

myNintendo.pl to portal od pasjonatów dla pasjonatów. Znajdziesz tu newsy, recenzje oraz publicystykę poświęconą grom na Switcha i nie tylko. Zapraszamy do regularnych odwiedzin oraz wpisania się na naszego Discorda.

4 komentarze

 1. mrvalgard (51 komentarzy) w dniu:

  Warto wspomnieć też o pudełkowym wydaniu Hadesa :3 Po grubym lutym, marzec nie daje odetchnąć portfelowi…

 2. Clavius
  Clavius (49 komentarzy) w dniu:

  Absolutnie biorę MonHuna (nawet mam kolekcjonerkę zamówioną). I to pewnie tyle na ten miesiąc – bo brak czasu i pieniędzy. Ale w przyszłości skuszę się może na Kingdoms of Amalur.

 3. Antari
  Antari (601 komentarzy) w dniu:

  Monster Hunter oczywiście zamówiony w kolekcjonerce. Znając życie na kilka ładnych miesięcy wystarczy :) Patrząc po zapowiedziach na ten rok nie wykluczone, ze premiera roku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!