[Rozkład jazdy Switch/3DS] Kwiecień 2018

6

Przed nami kolejny miesiąc i kolejne premiery na konsole Nintendo. Poniższy spis jest subiektywny i nie zawiera wszystkich premier, które odbędą się w tym miesiącu. Jeśli brakuje jakiś ważnych tytułów dajcie znać w komentarzach to uzupełnimy.

Nintendo Switch

Penny-Punching Princess

Data premiery: 3 kwietnia

Urban Trial Playground

Data premiery: 5 kwietnia

Urban Trial Playground to zręcznościowa gra motoryzacyjna stworzona przez polskie studio Tate Multimedia. Nasz bohater wskakuje na motor i jego zadaniem jest przejechanie trasę z punktu A do punktu B omijając najróżniejsze przeszkody. Gry z serii Urban Trial trafiły już na wszystkie platformy a łączna sprzedaż wyniosła już ponad miliona egzemplarzy.

The Bunker

Data premiery: 9 kwietnia

The Bunker nawiązuje do popularnych w latach 90. gier FMV, które składały się z uprzednio nagranych scenek filmowych. W grach FMV rozgrywka sprowadzała się wyłącznie do podejmowania decyzji w newralgicznych momentach. Nie inaczej jest w The Bunker, jednak w odróżnieniu od gier z tamtej epoki tym razem otoczenie jest zdecydowanie bardziej interaktywne.

Streets of Red – Devil’s Dare Deluxe

Data premiery: 9 kwietnia

Neo Atlas 1496

Data premiery: 19 kwietnia

Neo Atlas 1469 to remake drugiej części Neo Atlas, która pierwotnie ukazała się na pierwszej stacjonarnej konsoli Sony w 1999 roku wyłącznie w Japonii. Akcja gry rozgrywa się w XV wieku, a naszym zadaniem jest zarządzanie kompanią handlową po tym, jak straciła ona jednego z admirałów – Antonio Gomeza – zaatakowanego podczas morskiej podróży przez piratów.

 

South Park: The Fractured But Whole

Data premiery: 24 kwietnia

South Park: The Fractured But Whole to gra RPG wyprodukowana i wydana przez Ubisoft. Gra jest kontynuacją bardzo udanego South Park: Kijek Prawdy. Rozgrywka nie uległa znaczącym zmianom względem pierwowzoru, lecz formuła została wzbogacona o nowe elementy i atrakcje. Starcia nadal odbywają się w systemie turowym, tym razem jednak nasi bohaterowie mogą przemieszczać się po planszy bitewnej oraz korzystać ze znajdujących się na nich elementów otoczenia.

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy

Data premiery: 26 kwietnia

Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm Trilogy to składanka zawierająca trzy części serii Naruto: Ultimate Ninja Storm wyprodukowana przez studio CyberConnect2. Remaster został doceniony zarówno przez wiernych fanów  serii jak i przez nowych graczy.

Gal Gun 2

Data premiery: 24 kwietnia

Gal Gun 2 to strzelanka z widokiem z perspektywy pierwszej osoby w klimatach szkolnej słodyczy gdzie strzelamy … feromonami.  Wyłącznie dla fanów gatunku. Wbrew tytułowi jest to już trzecia odsłona serii.

Shantae: Half-Genie Hero Ultimate Edition

Data premiery: 27 kwietnia

PODZIEL SIĘ
Redakcja

my3DS.pl to Twoje codzienne źródło informacji o konsolach Nintendo – przenośnej Nintendo 3DS i stacjonarnej WiiU. Nasza redakcja każdego dnia przegląda ponad 20 serwisów z całego świata w poszukiwaniu informacji i agreguje je w kompletne kompendium wiedzy.

6 komentarzy

 1. LLams
  LLams (46 komentarzy) w dniu:

  Zgadzam się w pełni z Antarim. U mnie czasu niezbyt wiele gry się kończ. W Indies to można wyrywkowo zagrać ze sześć. W Japonii być może, w Ameryce pewnie też, jednak z całym szacunkiem Europa trochę na co innego czeka. Jak dla mnie jednak słaby miesiąc oznacza dogranie pozycji.

 2. Kosturr
  Kosturr (10 komentarzy) w dniu:

  No dla mnie chyba nic nie ma… South Park to świetna gra, ale ograłem już na PS4, Gal Gun 2 za tą cenę to przesada, poza tym 1 czeka jeszcze na ogranie, to Shantae może być ok, jeszcze nie grałem, ale cena moim zdaniem zaporowa… Generalnie w pierwszym półroczu Switch mocno w odwrocie, mało ciekawych tytułów… Lekki zawód.

 3. PIXEL
  PIXEL (4 komentarzy) w dniu:

  W tym miesiącu według mnie niczego aż tak bardzo ciekawego nie ma, chociaż the bunker akurat może być ciekawe.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!