[Rozkład jazdy] Lipiec

3

Okres wakacyjny jest nazywany sezonem ogórkowym(że niby każdy kisi ogóra?),  ale Big N robi znowu na przekór i dostarcza nam kolejny hit! Ale zacznijmy od początku.

 

W pierwszym tygodniu lipca fani japońszczyzny będą wniebowzięci, a to dlatego, że swoją premierę ma Project X Zone!  Ten szalony strategiczny erpeg pozwoli nam na starcie pomiędzy znanymi postaciami od Namco Bandai, Capcom i od Segi. Do naszej dyspozycji jest aż 200 bohaterów! Każdy niezdecydowany mógł sobie już wyrobić zdanie na podstawie dwóch dem zamieszczonych w eShopie. Gra też zebrała dobre oceny i utrzymuje średnią 71,5% na Gamerankings, przy okazji otrzymując parę bardzo wysokich not! Gra pojawi się już 5 lipca.

 

Dokładnie tydzień później od premiery wyżej wspomnianego tytułu, do półek sklepowych trafi kolejna gra z udziałem dzielnych hydraulików. M&L:Dream Team Bros jest zręcznościowym rpg, okraszony duża dawką humoru i bardzo ciekawymi mini grami. Co powiecie na walkę Luigimi, w bardzo nieprzyzwoitym rozmiarze, na modłę starć z Godzillą? Ale głównym trzonem są staroszkolne walki turowe z elementami zręcznościowymi, przykładowo odbijanie wrogich pocisków za pomocą młota, czy unikanie ataku poprzez skok. W porównaniu do poprzedniej części, tym razem nie będziemy zwiedzać wnętrzności Bowsera, a pojawimy się w snach zielonego brata Mario. A wodząc stylusem po twarzy Luigiego, która będzie wyświetlana na dolnym ekranie, będziemy mogli wpływać na świat snów. Nie raz z tego będziemy korzystać w celu rozwikłania jakieś zagadki. Czyżby AlphaDream stworzyło jednego z kandydatów do gry roku na 3DS?

 

Na zakończenie otrzymamy grę na podstawie najnowszej animacji DreamWorks o tytule Turbo: Super Stunt Squad. Widać, że gra jest inspirowana Tonym Hawkiem Pro Skater, tutaj też możemy grindować po liniach wysokiego napięcia, oraz trzaskać triki na różnych rampach oraz hopkach. Ale gra jest kierowana raczej do młodszej części graczy, więc hardkorowcy mogą odpuścić sobie ten tytuł. Jedno mnie zastanawia, jeżeli gra traktuje o super szybkich ślimakach, przypominających samochody wyścigowe, to czy będzie możliwość zmiany felg lub dołożenie przyciemnianych szyb? :)

 

 

O premierach oraz Waszych planach zakupowych na ten miesiąc,  możecie porozmawiać na forum w tym temacie [klik].

 

 

Lista premier na bieżący miesiąc:

5 lipiec

Project X Zone

12 lipiec

Mario & Luigi: Dream Team Bros

16 lipiec

Turbo: Super Stunt Squad

 Project X Zone

Mario & Luigi: Dream Team

Turbo: Super Stunt Squad

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

3 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!