Rozdajemy kolejne Darkraie!

5

Czy poszukujecie jeszcze Darkraia rozdawanego z okazji dwudziestolecia istnienia serii Pokémon? Dzięki uprzejmości serwisu HDMarket.pl mamy do rozdania dla was kolejne pięć kodów na mitycznego Pokémona ciemności! Pok ten jest na poziomie setnym i zna ataki: Dark Void, Ominous Wind, Faint Attack i Nightmare. Uwaga – kody są ważne do jutra, polecam natychmiastowe ich odbieranie!

Gwoli przypomnienia – aby odebrać swojego Poka, należy po włączeniu Pokemon X/Y/Omega Ruby/Alpha Sapphire wybrać opcję Mystery Gift, w której interesuje nas opcja Receive Gift i zakładka Get With Code i tak wpisać jeden z podanych poniżej kodów. Jeżeli wszystko się uda, a znaki na niebie ułożą się w odpowiedni sposób, to legendę będzie można odebrać od charakterystycznego NPCa stojącego w każdym Pokemon Center.

Tym razem bez żadnych ceregieli – oto kody, za pomocą których można odebrać swojego Darkraia!

 1. E63ASDUHH7NKPW5H
 2. E63ASDUM8T3AWLHA
 3. E63ASDWDQLZQW32Q
 4. E63ASDX8S4KCT9EY
 5. E63ASDZX3PZJ22ZR

Nie zapomnijcie napisać w komentarzach, jeżeli i który kod odebraliście, aby nie robić innym zainteresowanym pod górkę!

Po drodze wstąpcie na nasz profil na Facebooku, aby mieć szansę na inne kody czy po prostu interesują was świeże informacje na temat Dużego N. Udanych łowów, trenerzy!

 

PODZIEL SIĘ
LeoSoularrow

Osiemnastoletni derp, który zamiast bawić się na dworze w dzieciństwie oglądał letsplaye Paper Mario. Pierwszą konsolę (PS1) dostał w wieku trzech lat, gdzie nie mógł przez wiele lat bez pomocy dorosłego przejść pierwszego levelu Crasha Bandicoota 2, bo bał się pancerników (bo przerażające były no). Fan jRPGów, głównie Final Fantasy, Shin Megami Tensei, Fiaa Emburem czy Poków. Z innych gatunków - Smash Bros. i Tekken, oraz platformówki 3D wszelkiego rodzaju. Grał w każdą część Pokemonów i mnóstwo romhacków, ale nigdy nie skończył ani jednej przygody. Kiedyś próbować roleplayować i pisać fanficki, ale każda próba kończyła się - dosłownie - katastrofą. Fan robienia pixelartów z koralików do prasowania, głównie Pokemonów. Akurat prowadzi Nuzlocke'a romhacka Pokemon X i wścieka się od poziomu trudności. Zdecydowanie za często przeprasza, optymistycznie podchodzi do każdego dnia. Działa na forum jako newsman, jakim cudem zostałem zaakceptowany. :3

5 komentarzy

 1. DirtyHarry
  DirtyHarry (7 komentarzy) w dniu:

  Wziąłem 3. kod.
  Przy okazji, jako że nikt nie poinformował, 4. oraz 2. też zostały już wykorzystane :).

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!