Root Double: Before Crime After Days Xtend Edition zadebiutuje za tydzień

1

26 listopada na Nintendo Switch zostanie wydane Root Double: Before Crime After Days Xtend Edition. Jest to wizualna nowela od Yeti i Registy, która za sprawą wydawcy Sekai Games przeniesie nas do miasta Rokumei. Za historię dziejącą się w 2030 roku odpowiada Takumi Nakazawa znany ze stworzenia Ever17. Na graczy czeka 50 godzin rozgrywki, co przekłada się na 40 zakończeń możliwych do zdobycia.

Kiedy dwie intencje i dwa zestawy wspomnień najdą na siebie … wszystko zostanie ujawnione. W końcu, czy istnieje droga ucieczki dla wszystkich dziewięciu?

Jest rok 2030. W odizolowanym mieście badawczym Rokumei biznes toczy się normalnie – do momentu, gdy nagle w ośrodku badań jądrowych znanym jako „LABO” doszło do kilku eksplozji. Miasto wysyła „Syriusza”, elitarny oddział ratunkowy, aby zajął się problemem, ale sytuacja tylko się pogarsza, gdy reaktor jądrowy LABO topi się, a członkowie Syriusza i ocalali pozostają uwięzieni wewnątrz. Ponieważ promieniowanie wycieka wszędzie i jest za mało leków przeciwradiacyjnych, aby przetrwać do zniesienia blokady, ocaleni dokonują coraz bardziej ponurych ruchów. Walcząc o przetrwanie, dowiadują się, że zwątpienie jest ich największym wrogiem i muszą ufać tylko swoim największym umiejętnościom.

Klucz do przetrwania leży w rękach gracza dzięki systemowi sympatii zmysłów. Twoje emocje będą rzutować na bohaterów, szczególnie zaufanie do nich, ukształtuje postęp w historii. Tylko efektywne wykorzystanie tego systemu i dopełnienie historii obu bohaterów może poskładać prawdę w całość.

Grę można zakupić już w eShopie, cena została ustalona na 199,99 zł, ale do 25 listopada można kupić produkcję za 159,99 zł.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. trela_karo
    trela_karo (313 komentarzy) w dniu:

    W sumie Nakazawa był współautorem trójki gier z serii Infinity (Never7, Ever17, Remember11), w których maczał również palce Uchikoshi (999, Zero Time Dilemma), jednak najpopularniejsze jest właśnie Ever17, które dodatkowo jest dość często i gęsto uznawane za jedną z ciekawszych i lepszych visual noveli w gatunku.

    Widzę, że przy postaciach posłużyli się Enneagramem, chyba dość nowy koncept.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!