Roguelike z elementami gry rytmicznej Crypt of the NecroDancer trafi na Switcha

4

[Update]

Na oficjalnym Twitterze Crypt of the NecroDancer podano, że gra trafi do europejskiego eShopu w przyszłym tygodniu, 8 lutego.


[Oryginalna treść newsa]

Switch szybko stał się jedną z ulubionych platform twórców gier niezależnych – indyki idealnie pasują do przenośnego charakteru konsoli, a kolejni twórcy chwalą się świetną sprzedażą swoich wytworów na hybrydzie Ninny, co zachęca kolejnych deweloperów do przenoszenia swoich dzieł na „Przełącznika”.

Nie dziwi więc, że Brace Yourself Games postanowił przeportować na maszynkę Ninny swój hit pod tytułem Crypt of the NecroDancer.

Co to w ogóle jest? Ano coś całkiem oryginalnego – Crypt of the NecroDancer to połączenie roguelike’a z grą rytmiczną. Tytuł ukazał się oryginalnie na PC w 2015 roku, a potem znalazł swój dom na konsolach Sony i Microsoftu oraz telefonach. Warto nadmienić, że switchowa wersja gry umożliwi zabawę w kooperacji i będzie posiadać zawartość z DLC AMPLIFIED, które dodaje nową klasę postaci i dodatkowe utwory (razem będzie ich ponad 110). Data premiery jest na razie nieznana, ale czekamy z niecierpliwością.

PODZIEL SIĘ
Elan

4 komentarze

  1. hater (315 komentarzy) w dniu:

    Tego newsa to już nie było? Jakoś jestem tego świadomy od dawna…
    O Celeste byście coś napisali, gierka mi zżarła prawie cały weekend, zebrała parę dziesiątek;)

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!