[ROGAL] I nie ma Raymana

2

Dzisiejszy [ROGAL] sponsoruje gorzka czekolada. Wiem, że są fani tej czekolady, ale gorzka kojarzy się z czymś przykrym, a tutaj niektórzy mogli się zawieść.

Rayman to bardzo znany gość. Chyba nie muszę przedstawiać tej persony, której ręce i nogi swobodnie latają. Idealny kandydat do Super Smash Bros 4 (obok Rabbids rzecz jasna). Jak się okazało kilka dni temu, wypłynęła informacja, że Rayman ma się pojawić w DLC do Smash. Fani luzackiego typa pewnie się bardzo cieszyli. Niestety, okazało się, że jest to misternie przygotowany fake.

Jeden gość z sieci znany jako Artsy Omni, wykonał doskonale materiał pokazujący DLC do obecnego Smash. Zobaczcie sami jak przebiegała praca.

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

2 komentarze

  1. Hixovick
    FireDewPL (40 komentarzy) w dniu:

    Cos czułem, że to fejk, ale gdzieś w głębi duszy miałem nadzieję… Kto wie. Nintendo potrafi zaskakiwać. Do wiosny mogą zawsze coś dodać to Mewtwo DLC.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!