[ROGAL] GoGo Power Rangers!! Ameryka woła o Bayonette 2, a tymczasem gra jest w…

2

Dzisiejszego [ROGALA] sponsoruje masło orzechowe, to z reklamy o idealnej rodzince. Dzisiejszy odcinek dominuje wiedźma.

Zacznijmy od trailera gry, dobrze znanego wszystkim Power Rangers. Gdy tylko wyrosłem z takich seriali, nie śledziłem dalszych losów, ale z tego co wiem, wersji wyszło mnóstwo i zastanawiam się czy liczy sobie tyle odcinków co „Moda na sukces”. Teraz wyszła gra na 3DSa, „Power Rangers Super Mega Force”. Jeśli ktoś zainteresowany, trailer poniżej.

Tymczasem tu wychodzi nowy Power Rangers, a Ameryka woła o dodatkowe kopie gry Bayonetta 2. Takie sklepy jak GameStop czy Best Buy, podobno miały tylko garść egzemplarzy. Może sprawa jest powiązana z tym, że nakłady finansowe poszły na reklamę tytułu na stronie pewnego pisma dla panów – „Playboy”? Kto wie, ale reklama jest autentyczna. Foto poniżej (bez obawy, nie jest to content 18+).

Bayonetta

Bayonetta i reklama

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

2 komentarze

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!