[ROGAL] Dziś bardzo filmowo: Super Smash Club Toronto Event, Bayonetta 2 gameplay i Just Dance 2015 też

0

Dzisiejszego [ROGALA] sponsoruje masło.

W Toronto odbył się event związany z Super Smash Bros 4, a mianowicie: „Super Smash Club”. Krótką relacje i wypowiedzi graczy, można obejrzeć poniżej. Warto rzucić okiem, bo fajnie się tam mają. U nas w kraju też nie jest najgorzej, nadchodzące turnieje Smash w Katowicach, Krakowie na StreetPassach i gdzieś jeszcze, ale już nie pamiętam gdzie oraz strona społeczności SmashFest.pl i czwartkowe online.

SPOILER FILM!! Gameplay z Bayonetty 2, dla niezdecydowanych, bądź dla tych, którzy nie mogą się doczekać premiery, a ta już w ten piątek.

Może trochę potańczyć w przerwie na drugie śniadanie? Ruch to zdrowie i nawet przedszkolak Wam to powie. Jednak jak nie chcecie się ruszać, to możecie popatrzeć. Gameplay z – moim zdaniem – obecnie najlepszej gry tanecznej Just Dance 2015. Proszę Was… kto nie chciałby zatańczyć do muzyki z Tetrisa i udawać klocki?

Smacznego!

PODZIEL SIĘ

Określenie gracz pasuje do mnie idealnie. Spędzam nad tym większość czasu, ale uważam to za swoją pasję. Nintendo jest ze mną od czasów gdy w domu pojawiła się konsola Wii. Tak oto sympatia do Big N trwa do dziś. W grach potrafię lamić, ale "co nie zabije, to wzmocni". Jestem założycielem mojej dumy i radości - Górnośląskich StreetPassów. Prowadzę też bloga "Szpadlem i gamepadem", gdzie dziele się moim punktem widzenia oraz kanał na YouTube o tej samej nazwie. Poza graniem, trochę fotografuje, lubię koty, mam królika i jestem fanem The Sims :D

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!