Relacja z Górnośląskich StreetPassów.

16

Za nami pierwsze Górnośląskie spotkanie StreetPassowe! Dziękuje wszystkim za obecność. Frekwencja pierwszego zlotu pozytywnie zaskoczyła, grupa liczyła osiemnaście osób, co jest chyba dotychczas najlepszym wynikiem podczas pierwszego zlotu takich grup. Niech będzie nas coraz więcej, a tymczasem zapraszam do przeczytania relacji z wydarzenia.

 

Po dotarciu do Galerii Katowickiej i odnalezieniu Starbucks Coffee, przyszła pora na spotkanie z pierwszymi osobami. Usiedliśmy przy „okrągłym stole”, zaczęliśmy rozmowy, zaopatrzyliśmy się w pamiątkowe przypinki zaprojektowane przez Haku, odpaliliśmy 3DSy i rozpoczęło się polowanie na zielone światełko. Z każdą minutą przybywały kolejne osoby i miejsca wokół stołu zapełniały się jak nasze MiiPlazy. Podczas gdy wszyscy przeglądali swoje puzzle, ktoś zauważył ciekawego Mii o nazwie „Japoneczka”.  Niestety nie udało nam się dowiedzieć kto jeszcze był w lokalu z 3DSem, ale z tego miejsca serdecznie pozdrawiam tajemniczą Japoneczkę i zapraszam na kolejne spotkanie!

Przyszła kolej na wspólne gry. Chyba najbardziej popularnymi podczas takich spotkań, jest zawsze Mario Kart i tu również tak było. Gdy gra po długim wyczekiwaniu odpaliła trasy, ośmioosobowa ekipa walczyła między sobą o miejsce na podium. Były również owocne polowania na bestie w Monster Hunter 3 Ultimate. Pojawiły się również Pokemony, Dead Or Alive, Tekken i inne tytuły.

 

Na spotkaniu pojawiła się ekipa my3DS.pl wraz z Rolnikiem. Podczas rozmowy, nawiązaliśmy współpracę i tak wkraczamy na ścieżki wspólnego szerzenia wiedzy o Nintendo w naszym kraju i rozwijaniu spotkań Górnośląskich.
Ekipa youtuberów M3DC również gościła na zlocie. Chmurka i Moczan uzbrojeni w kamerę, uwieczniali wydarzenia.

Pierwsze spotkanie było bardzo udane. Frekwencja zaskoczyła, ekipa się zgrała, listy znajomych w 3DS powiększyły się podczas pożegnalnych wymian. Niestety zawiódł lokal, za co przepraszam wszystkich. Następnym razem na pewno zmienimy miejsce.
Dziękuje wszystkim raz jeszcze za przybycie i zapraszam na kolejne spotkanie, może uda nam się przebić liczbę dwudziestu osób. Do zobaczenia następnym razem!

Autor: Szpadel

 

Bonus:


.

 

PODZIEL SIĘ

Pierwsze słowa, jakie w życiu wypowiedział to "Grać!". Świat gier wideo zdobywał w towarzystwie Pegasusa oraz Commodore64. Jego odskocznią od wojaży w wirtualnych światach, było ganianie jak opętany na pobliskim boisku za piłką. Miłośnik sztuk walk oraz symfonicznych aranżacji growych soundtracków. Z powodu swego lenistwa, zamiast zostać władcą świata, skończył jako rolnik, produkujący wątpliwej jakości bimber.

16 komentarzy

 1. Yellow (14 komentarzy) w dniu:

  Co do opisu to zgadzam się z Inkiem :)
  Szkoda że mnie nie było. Może w wakacje się uda :)
  Co do serwisu to byłem pewny że „Ojcem Założycielem” jest Skizo :]

 2. TS (173 komentarzy) w dniu:

  Też jestem za ‚who-is-who’, choć to pewnie narusza 150 praw do ochrony informacji osobistej.
  No chyba że impreza była taka że nikt nie pamięta who-was-who

 3. rolnik (255 komentarzy) w dniu:

  @ Yellow
  Tak stronka jest od Skizo. Poprawione!

  Na zdjęciu grupowym od lewej:
  (???),Haku, Wieszczu, Anty, DraculaPL, Mareczek, Fatuś, Szpadel(poniżej),przemub, Moczan, Chmurka, Wojtes, Farmer, ssedgee.

  W filmiku pojawia się jeszcze Kaz(Gipsi), który nie załapał się na zdjęcie grupowe. Niestety osób bez 3DSa nie kojarzę, za co przepraszam! ;)

 4. Kaz (237 komentarzy) w dniu:

  No grubo że się tyle osób pojawiło. Szkoda że musiałem szybko uciekać ale byłem ‚incognito’. Do której siedzieliście?

  Aha i co było nie tak ze starbucksem? Czemu w tekście pisze że zawiódł lokal? Wyj*bali was na koniec z klubu bo za dużo okrzyków było podczas walki w mario karta? ;]

 5. DraculaPL (20 komentarzy) w dniu:

  :D Lokal był w porządku, chodzi tylko o małą ilość miejsca :) dla naszej Grupy, kto mógł się spodziewać takiej frekwencji :D

 6. nvd96 (21 komentarzy) w dniu:

  Rolnik w pozie „cykaj to zdjęcie jak najszybciej i spieeee” :D
  Gratulacje sukcesu spotkania i życzę kolejnych coraz bardziej owocnych :)

 7. Vejit (16 komentarzy) w dniu:

  Niestety, w tą sobotę wypadły urodziny znajomej, więc w oczekiwaniu na busa przynajmniej podskoczyłem pod starbucksa, by zapaliło się zielone światełko. 10 streetpassow to całkiem sporo, za co wielkie dzięki, zwłaszcza że w końcu mogłem skończyć niektóre plansze w mii plaza, głównie z Samus z czego się bardzo ciesze, bo od wielu miesięcy brakowało mi jednego puzzla. Mam nadzieję że następnym razem nic mi nie stanie na drodze.

  Z ciekawości, jakie wymogi dla lokalu ?? Bo jeśli wystarczy miejsce które pomieści wszystkich, gdzie można siedzieć wiele godzin nie musząc niczego kupować, plus można sobie bez problemu zrobić kawę czy herbatę, to być może mógłbym takie załatwić.

  Dodatkowo sprawa do Haku, jeśli planujesz kolejne edycje przypinek, ja nadal jestem chętny do zaprojektowania zupełnie oryginalnej. Tutaj przykładowy art na szybko
  https://lh4.googleusercontent.com/-Nu95f9Sgbpo/UyiGpCjglcI/AAAAAAAAAZw/J3R1Gv6pwPY/w800-h820-no/Bez+nazwy-5+kopia.jpg
  Tak, Mario ma kask górniczy, co by było wiadome na jakich spotkaniach ten badge był dostępny.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!