Od przecieku do premiery w 24h! Kirby Fighters 2 trafiło do eShopu

1

Nintendo nie kazało długo czekać na nową grę z uniwersum Kirby’ego. W niespełna 24 godziny po przecieku Kirby Fighters 2 trafiło do dystrybucji w eShopie. Tak jak poprzednia gra z serii, jest bijatyka, w której maksymalnie może wziąć udział czterech graczy lokalnie, bezprzewodowo lub przez sieć. Jeśli jesteście fanem różowej kulki, to przyjemność zagrania a nawalankę Kirbym, będzie was kosztować 80 zł.

W Kirby Fighters 2 Kirby dostarcza szeroką gamę ataków do każdej bitwy, wybierz z 17 najbardziej kultowych umiejętności kopiowania z całej serii Kirby, np. takich jak Sword i Cutter. Kirby Fighters 2 to także debiut nowej umiejętności Kirby Wrestler. Nie pozwól, by słodycz Kirby cię zaskoczyła. Ozdobna maska ​​sportowca zakrywa twarz zdeterminowanego wojownika.

Kirby dołącza do znajomych i wrogów, takich jak Bandana Waddle Dee, Meta Knight, King Dedede, Gooey i Magolor, aby wziąć udział w serii burzliwych bitew. Każda z grywalnych umiejętności i postaci ma własny styl gry i zestaw ruchów, więc będziesz chciał poeksperymentować z nimi wszystkimi, aby odkryć i opanować swoje ulubione. Kirby i jego przeciwnicy mają do wypróbowania łącznie 22 różne style walki, z ekspresyjnymi zestawami ruchów, które pozwolą ci wnieść własny talent do walki.

W trybie fabularnym gry King Dedede i Meta Knight rzucają ci wyzwanie na pojedynek z nimi. Wspinając się do ostatecznej bitwy, będziesz mógł skorzystać z pomocy znajomego lub AI. Strategicznie wybieraj przedmioty między każdym piętrem wznoszącej się wieży, aby zwiększyć swoje statystyki i wysłać kolejnych wrogów do paczki! Za każdym razem, gdy wspinasz się na wieżę, czekają na Ciebie inni wrogowie.

Aby uzyskać więcej zabawy w trybie wieloosobowym, maksymalnie czterech graczy lokalnie może walczyć na tym samym systemie, na wielu systemach Nintendo Switch za pośrednictwem lokalnej sieci bezprzewodowej lub w grze online. Dzięki trybom free-for-all i bitwom zespołowym dostosujesz reguły, takie jak przedmioty, zagrożenia na scenie, a nawet możliwość powrotu jako duch w bitwach drużynowych. Nigdy nie jest nudno, nawet jeśli zostaniesz znokautowany!

Kiedy dojdzie do walki Kirby kontra Kirby kontra Kirby kontra Kirby, czy różowy pugilista nadal odniesie zwycięstwo? Twoje umiejętności i determinacja pomogą zdecydować, kto triumfuje jako bohater.

PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

1 komentarz

  1. Martin (121 komentarzy) w dniu:

    Ja tam czekam na platformera z Kirbym, Star Allies byl bardzo bezpieczny, fajnie by bylo zobaczyc kulka w 3d, albo chociaz 2,5d

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!