Propozycja Nintendo dla fanów łamigłówek – Snipperclips

3

Snipperclips: Cut It Out, Together! to kolejna z gier, która ukaże się w Japonii wraz ze startem konsoli a jakoś do tej pory umykała naszej uwadze.

Jak możecie zobaczyć na udostępnionych materiałach całość oprawy została przygotowana w modnej swego czasu „papierowej” grafice, która na pierwszy rzut oka może wydawać się „pójściem na łatwiznę”. Jednak jeśli przyjrzeć się dalszym fragmentom rozgrywki wszystko razem do siebie bardzo dobrze pasuje. Co ciekawe, ukończenie niektórych zadań będzie wymagało ścisłej współpracy pomiędzy graczami.

Może z tego być naprawdę fajna gra. Tytuł ukaże się również w Europie.

UPDATE:
W UK kod na grę będzie sprzedawany w bundlu z Joy-Conem, więc lepiej się wstrzymac z zakupem samej wersji cyfrowej.

snipperclips-joy-con-bundle

PODZIEL SIĘ

Zagrywa od lat 80 w w budach z automatami. Wielbiciel demosceny i wszystkiego z oldskool w tytule. Twórca kilku serwisów związanych z klasyką i grami m.in. emu#dreams i skizo.org. Obecnie wyłącznie mynintendo.pl (dawniej my3ds.pl)

3 komentarze

  1. Spawara (17 komentarzy) w dniu:

    Też się dziwię skąd ten Capcom się tutaj wziął :D Gra była dość szeroko omawiana zaraz po ogłoszeniu Switcha, podczas livestreamu Treehouse, i chyba nawet Nintendo podkreślało że to ich nowe IP. W każdym razie dla mnie jeden z multiplayerowych must-have na konsolę, początkowo nie wyglądał przesadnie dobrze ale jak zaczęli prezentować możliwości kombinowania na wszelkie sposoby – miodzio.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!