Project Warlock z czerwcową premierą

0

11 czerwca na konsoli Nintendo Switch zadebiutuje Project Warlock. Gra Buckshot Software pozwoli graczom na powrót w klimaty pierwszych strzelanek 3D, gdyż utrzymuje stylistykę takich klasyków jak Wolfenstein, Heretic lub Hexen. Gra zostanie wydana przez Crunching Koalas i będzie kosztować 40 zł.

Oficjalne informacje z karty Steam:

Samotny człowiek. I jego spluwy. Wciel się w tajemniczego Warlocka i ruszaj na niebezpieczną misję wytępienia wszelkiego zła. Chwytaj za broń i przemierzaj czas i przestrzeń, aby siać zniszczenie jak za starych, dobrych czasów szybkich, emocjonujących strzelanek pierwszoosobowych. Czekają cię długie godziny nieskrępowanej rozrywki. A teraz daj czadu!

Przemierzaj 60 rozległych poziomów w pięciu rozmaitych światach – od arktycznej bazy, przez piaski Egiptu, aż po średniowieczne zamki i cmentarzyska. Odszukuj klucze otwierające przejścia, odkrywaj sekretne schowki z amunicją i złotem oraz korzystaj z wind i ukrytych przycisków, aby przedostawać się do kolejnych lokacji. Na koniec wyruszysz aż do samego piekła, by stawić czoła swojemu ostatecznemu wyzwaniu i odnieść upragnione zwycięstwo.

Walcz z całą masą przeciwników – od latających demonów po gigantyczne roboty. Pokaż im, kto tu rządzi, i niech ściany pomalują ich krwawe szczątki! Unikaj pocisków i obmyślaj strategie umożliwiające najskuteczniejsze rozprawienie się z adwersarzami. Poznaj ich zachowania i zyskaj przewagę, która pozwoli ci przetrwać kolejne poziomy. Zmierz się z megabossami na finałowych arenach, aby ukończyć każdy ze światów.

Poszerz swój arsenał o znajdowaną w trakcie wędrówki broń. Znajdziesz tu wszystko, od potężnych ostrzy po potężne giwery. Zbieraj i ulepszaj ulubiony sprzęt i opanuj do perfekcji masakrowanie wroga. Skorzystaj z arsenału ponad 38 rodzajów uzbrojenia i poznaj tajniki zadawania maksymalnych obrażeń! Zbieraj amunicję i zalej przeciwnika deszczem pocisków, podpal go lub zmiażdż przy pomocy magicznych ładunków. Niech wrogowie, którzy ośmielili się stanąć ci na drodze, poznają twój gniew!

Rozwijaj swojego bohatera tak, jak uznasz to za stosowne. Zwiększaj moc wybranych umiejętności po każdym poziomie, wykorzystując do tego punkty i ulepszenia. Rozwijaj zaklęcia i broń, aby stworzyć niepowtarzalną postać, a z czasem – podejmij wyzwanie i zmierz się z grą na wyższych poziomach trudności.
Cechy charakterystyczne gry:

  • 60 poziomów
  • 5 światów
  • 72 przeciwników
  • 38 broni
  • 8 czarów
  • 12 atutów
PODZIEL SIĘ
PierreLuc87

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem, i w domu grałem na pstryku.

Zostaw komentarz

Aby dodać komentarz musisz się zalogować. | Zaloguj się | Jeszcze nie masz konta? Zarejestruj sie!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.


Do NOT follow this link or you will be banned from the site!